2737
2734
عنوان

دبیر موردعلاقم رید به هیکلم

297 بازدید | 10 پست

دبیرم ادم خیلی خوبی بود و برام الگو شده بود من یه بار ناخواسته ممکن بود براش دردسر باز کنم(ممکن بود ولی باز نکردم)و با همه اینا رفتم ازش معذرت خواستم

امروز جلوی ۶۰ نفر بهم تیکه انداخت که این دختر داشت واسم دردسر باز میکرد نمیخوام باز این اتفاق بیفتع

بیش از حد ناراحتم دیگه از نظرم فقط یه ادم ترسوعه که تنها چیزی که براش مهمه اینه که کارشو درست انجام بده 

بنظرتون چی بگم یا چجوری نشون بدم چقد ناامید شدم ازش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مگه میخواستی علیهش چه کاری کنی؟ خوب شما الان اینجا هم داری منت میذاری که میتونستم دردسر واسش درست کنم ولی نکردم. خوب معلوم طرف ساکت نمیشینه یه جایی یه تیکه بهت مینداره.حالا جالبه دبیر مورد علاثت بود اگه نبود حتما دردسر رو واسش درست میکنی

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
مگه میخواستی علیهش چه کاری کنی؟ خوب شما الان اینجا هم داری منت میذاری که میتونستم دردسر واسش درست کن ...

نه چرا ندونسته قضاوت میکنی گفتم ناخواسته

من یه بار کلاسمون معلم نداشت رفتم کلاس معلم ریاضی به درسش گوش بدم بعد ناظم هم سر من داد و بیداد کرد که که چرا از ناظم اجازه نگرفتم اما به معلمم چیز خاصی نگفتن اصلا

با این حال من رفتم از معلمم چند بار معذرت خواستم ولی با همه اینا بهم بعد این همه مدت تیکه انداخت

نه چرا ندونسته قضاوت میکنی گفتم ناخواسته من یه بار کلاسمون معلم نداشت رفتم کلاس معلم ریاضی به درسش ...

خوب از دستت ناراحت بوده. شما باید همونکاری میکردی که بقیه بچه ها میکردن اون موقع.فوقش مینشستی واسه خودت تمرینی چیزی حل میکردی

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
2740

اون دبیر موردعلاقته ولی ممکن تو شاگرد موردعلاقش نباشی

از دبیر دوست و رفیق درنمیاد بنظرم ب چشم همون دبیر ببینش و توقع این حرکاتم داشته باش

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP