2737
2734
عنوان

ولاگ صبح من + عکس 😍💙🌈🌿🌼

4988 بازدید | 109 پست

درود 😍 

صبح تون بخیر و نیکی 🌼 

امیدوارم در بهترین حالت خودتون باشین 🥳

میخوام یه ولاگ از خودم براتون بذارم امیدوارم دوست داشته باشین 💙  

روز من امروز از ساعت 𝟑:𝟑𝟎 دقیقه با شروع نماز شب شروع شد من خیلی دوست دارم تو تاریکی و با حضور ذهن و تمرکز نمازشب بخونم اما امان از شبی که همسرم هوس کنه اذیتم کنه و بترسونه من رو   

بعد از نماز ورزش کردم و خونه رو تمیز کردم و ترکیب همیشگی خودم یعنی شربت عسل لیمو رو خوردم. 

دوش گرفتم ( توصیه میکنم دوش نور رو حتما امتحان کنین برای صبح عالیه 😍) 

و بعد از نمگیری موها ، مدیتیشن کردم و شکرگزاری روزم رو نوشتم + اهداف و برنامه ی راهبردی روز 😆

روتین پوستی ام رو اجرا کردم و همزمان که ماسک روی صورتم بود 🧖‍♀️ شروع به آماده کردن صبحانه ی گرم کردم و موزیک گوش میدادم 💃 

بعد از شستن پوست کم کم همسرم رو بیدار کردم و با خوردن شربت عسل و لیمو راهی حمام برای دوش صبحگاهی شد دراین فاصله من میز رو چیدم و برنج رو برای ناهار نم گذاشتم . 

بعد از خوردن صبحانه همسرم حاضر شد و من میز رو جمع کردم بعد از راهی کردن ایشون ، بعد از مدت ها این وقت روز تو خونه هستم 😁  و نتیجه شد یه آرامش دلچسب  😌 

این کتاب رو از همکارم هدیه گرفتم و قبلا این سبکی مطالعه نداشتم ولی به نظرم جالب میاد. 

شما این کتاب رو مطالعه کردین؟ برام جالب و مفیده نظرتون رو بدونم 💙

روزتون سرشار از آرامش 🌼 

درپناه حق 

یا علی 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جدا شدی؟

نه. 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
2731
خداروشکرررررر😍😍😍

💙🌼

خداروشکرررررر😍😍😍

خداییش نوشته همسرمو بیدار کردم.مگه متن تاپیکارو نمیخونید؟

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
2740
اخی😍😍😍چه وایب خوبی داشت سلامت باشی عزیزم 

تنت به سلامت عزیزم 💙 خوشحالم حس خوبم رو تونستم منتقل کنم . 

خداییش نوشته همسرمو بیدار کردم.مگه متن تاپیکارو نمیخونید؟

من در جریان نبودم اخرین تاپیکی ک ازش دیدم همه چیو بهم زدن سر دخالتای خانواده شوهر

donnadarya@ خیلی دوست دارم مهربون امیدوارم بهترینا مال تو باشه💖😍😘

فقط اسی این حرکت زیادی لاکچری و اروپایی نیست؟ هرروز پاشی دوش بگیری وکتاب بخونی وقهوه بخوری، روتین پوستی انجام بدی؟؟😐 خوش به حالتون یعنی شما هیچ وفت اوقات تلخی و دعوا نداری؟ همش ارامشه؟ کاش منم اینجوری بودم.البته من مجردم ولی با کل خانواده کل کل دارگ.انقدر حرص خوردم پوستم پیر شده

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
2706