2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من پارسال شغل، عسقم، دوستام، حیوون خونگی نازنینم رو از دست دادم له شدم. یک قدمی مرگ و خودکشی بودم.. اما الان خداروشکر اینقدر کتاب های موفقیت خوندم و الانم کلاس مدیتیشن و مشاوره اینا میرم دوباره کمر خم شده امو بلند کردم

و حالم خیلی خوبه.... همه چی بستگی ب خودت داره که خودتو دوباره بلند و امیدوار کنی 

'رها ز هرچه هست و نیست'
2740

وایی منم.۳۲ سالمه ولی چند سااااله این حسو دارم بعد اطرافم میبینم طرف ۲۰ سالی‌از من بزرگتره چقدر دلخوشه وحوصله داره چهرش همه چیش از منم بهتره.یکی دونفرم نیستا.دوتا زنعموهام سه تا زنداییام. عروس همسایمون که یه ۱۰،۱۲ سالی از من بزرگتره.  شرایط ادما و افرادی که ادم باهاشون زندگی میکنه خیلی اثر داره.من از خود خدام شاکی‌ام بخاطر شانس واقبالم واینکه تازه کاری هم واسم نمیکنه.ولی  ازونطرف به خیلی بنده هاش خیلی‌ چیزا داده.خدایا شکرت😐

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
2706