2733
2734
عنوان

دارم میرم کنکور بدم

141 بازدید | 14 پست

دوستای قشنگم اگه میتونین یه صلوات برای آرامش همه فرزندان لین سرزمین بفرستین هر کسی با یه آرزو و امیدی داره میره سر جلسه ناامید برنگرده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

امام زمان یار و یاورتون باشه 

موفق باشی گلم 

میشه یه صلوات برای شادی روح داداش جوونم بفرستی 🥲💔اگه فرستادی بگو تا منم برای حاجت دلت یه سوره توحید بخونم 🌹در طول روز دلت برا امام زمانت تنگ میشه؟😢چند بار در روز به یاده امامت میوفتی ؟؟برای بی کسی و غربت و صحرا نشینی امامت دلت میسوزه ؟؟😔 اگه دلت گرفت برای تنهاییش یه صلوات برای تعجیل درظهورش بفرست 🙏🌹مطمئن باش امام هم برای خوشبختی تو دعا می‌کنه 😍🥰 ای مردم دنیا مژده که سوار کاری می‌آید با هیبتی چون حیدر کرار 😍💞أللَّھُـمَ ؏َـجِّـلْ لِوَلیِڪُ ألْـفَـرَج🤲
2740

موفق باشی عزیزم

چیزی از رحم تو این شهر ندیدم جاش اندازه روحیه‌ام، قوی‌ام برای دوییدن سریعم اولویت هدفام دوری از بقیه‌ست وقت یکمی تنهاییه دیگه وقت لش بازی نی سر بالایی ما واسه تو سر پایینی پیاده گاز بده بینم چند تا میری ؟#شایع

اسی قبل از شروع دعای فرج بخون و از امام زمان کمک بخواه 

از ته دلت بخواه ازش 

انشاالله موفق باشی 

میشه یه صلوات برای شادی روح داداش جوونم بفرستی 🥲💔اگه فرستادی بگو تا منم برای حاجت دلت یه سوره توحید بخونم 🌹در طول روز دلت برا امام زمانت تنگ میشه؟😢چند بار در روز به یاده امامت میوفتی ؟؟برای بی کسی و غربت و صحرا نشینی امامت دلت میسوزه ؟؟😔 اگه دلت گرفت برای تنهاییش یه صلوات برای تعجیل درظهورش بفرست 🙏🌹مطمئن باش امام هم برای خوشبختی تو دعا می‌کنه 😍🥰 ای مردم دنیا مژده که سوار کاری می‌آید با هیبتی چون حیدر کرار 😍💞أللَّھُـمَ ؏َـجِّـلْ لِوَلیِڪُ ألْـفَـرَج🤲
قبولی خیالت راحت

همه قبولن، ولی بچه ها دارن سر رشته ومحل دانشگاه میجنگن باهم.

واقعا امیدوارم هرکی پاداش زحمت خودشو بکشه و انقدر سهمیه ومهمیه واین بامبول بازیا در کار نباشه مثل ازمونای استخدامی

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
واقن امیدوارم هرکی اندازه زحمتش ب حقش برسه

بعد جالبه یه بوم و دوهواست. من بابام یه سهمیه کمی داره‌۵درصد که‌گاهی وقتا فقط اعمال میشه. بعد فقط واسه داداشام اعمال میکنه بمن که میرسه‌هیچی به‌هیچی باید‌ ازاد شرکت کنم😐

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
بعد جالبه یه بوم و دوهواست. من بابام یه سهمیه کمی داره‌۵درصد که‌گاهی وقتا فقط اعمال میشه. بعد فقط وا ...

اینم از شانس توعه

حالا درس خوندن و مدرک گرفتن خوبه 

ولی اگه کسی ام دانشگاه نرفت باید ی حرفه یاد بگیره مث ارایشگری خیاطی ک‌پول توشه

2706