2733
2734
عنوان

از دیشب بیدارم

252 بازدید | 13 پست

دوقلوهام مریضن و نخوابیدون

مامانم قراره بیاد پیششون و من برم بخوابم

دارم از خستگی بالا میارم😪

هرکسی بوسه ستاند ز لب یار کسی...بی گمان دست در آغوش نگارش ببرند

چند سالشونه؟ بهشون استامینوفن میدادی بخوابن توام بخوابی

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند سالشونه؟ بهشون استامینوفن میدادی بخوابن توام بخوابی

دل درد بودن اصلا نفهمیدن چشونه شیر نمیخوردن و یکیشون ناله میکرد اون یکیم بیدار میکرد 

۸ ماهه

هرکسی بوسه ستاند ز لب یار کسی...بی گمان دست در آغوش نگارش ببرند
2731
دل درد بودن اصلا نفهمیدن چشونه شیر نمیخوردن و یکیشون ناله میکرد اون یکیم بیدار میکرد  ۸ ماهه

خب اتاقشون رو جدا میکردی بیدارش نکنه یکم نبات و عرق‌نعنا میدادی استامینوفن میدادی 

همیشه شربت بی بی سد خونه داشته باش شب بیخواب شدن ۴سی سی بده راحت میخوابن 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
مسخرم کرد؟؟ انقد گیج خوابم نمیفهمم😐

نه بابا چه مسخره ای بنده خدا دلش سوخت گفت قطره استامینوفن بهشون می‌دادی هم خوب بشن هم خواب آوره .

سیخ شاطره من به بچم میدم زود خوب میشه دل دردش خیییلی خوبه ۴ماهشع

🫣جدید نیستم رمز عبور فراموش شده....   یه مامان کوچولو ۱۹ساله...که عاشق اسم دیاکو بود روی پسرش بزاره اما قوم الضالمین شوهر نزاشتن...😕 میشه برای صاحب خانه شدن همه جوان ها هم‌چنین من دعا کنید ؟ ممنونم مهربونا😇🥺♥️
2738
جسارتن مگه عقلتون كمه؟

عقل خودت کمه از دکتر فوق تخصص نوزادان که بیشتر حالیت نیست هروقت بی خواب می‌شد میبردم پیشش میگفت قطره استامینوفن هیچ ضرری نداره چون مداوم نیست و ضعیفه همون بیخوابی بچه و مادرو نابود میکنه 

عقل خودت کمه از دکتر فوق تخصص نوزادان که بیشتر حالیت نیست هروقت بی خواب می‌شد میبردم پیشش میگفت قطره ...

والا مردم خودشون رو فیلسوف میدونن

🫣جدید نیستم رمز عبور فراموش شده....   یه مامان کوچولو ۱۹ساله...که عاشق اسم دیاکو بود روی پسرش بزاره اما قوم الضالمین شوهر نزاشتن...😕 میشه برای صاحب خانه شدن همه جوان ها هم‌چنین من دعا کنید ؟ ممنونم مهربونا😇🥺♥️
والا مردم خودشون رو فیلسوف میدونن

من از خودم نگفتم بارها ۲۰۰تومن پول ویزیت دادم بچمو بردم پیش دکتر فوق تخصص همینا رو تجویز کرد اورانیوم غنی کردن که نیست فکر میکنن هیچ دارویی ندن خودشون و بچه رو زجر بدن مدال میدن بهشون

خب اتاقشون رو جدا میکردی بیدارش نکنه یکم نبات و عرق‌نعنا میدادی استامینوفن میدادی  همیشه شربت ...

عزیزم دارو برای کسی تجویز نکن ممکنه به بدنش نسازه و خدایی نکرده اتفاقی بیفته براش اونوقت عذاب وجدان میگیری لما اونموقع خیلی دیره😔

زمان همه ادما رو ثابت کرده ...
عزیزم دارو برای کسی تجویز نکن ممکنه به بدنش نسازه و خدایی نکرده اتفاقی بیفته براش اونوقت عذاب وجدان ...

😑😑😑