2733
2734

دادنش که میدونم میده من اگه به اون دنیاش بمونه میبخشم تا باهاش زندگی کنم .

اما دلم میخواد تقاص بدیا طلمایی که من کرده این دنیا بده اما خیلی قابلیت خوشبخت شدن داره نمیدونم میشه یا نه 

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک
کسی ک ظلم کرده قابلیت خوشبخت شدن داره؟ اوکی دریافت شد تمام

میدونم تقاصش میده من یه خدا میگم به من بد کرده به تو بد نکرده که بداری اون دنیا جوابش بدی  یا هر وقت دوس داری اقا من زجر کشم کرده ده سال این دنیا میخوام همه ارزو هایی که بدون من برا خودش چیده رویا هاش نببود شه ،البته فقط جدایی نیستا بگم چون جدا میشه طلم کرده نه ده سال هر بلایی سرم اورده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@یاسویاسینم    

عزیزم یه تاپیک دارم راجب خواب ها صادقه ای که دیدم بخونشون پیدا کن خودت اوصاع روحیم خوب نیس برم بگزدم اونجا تکت کنم ،من میدونم که خدا هست امام رصا هست همه اینا هستن و اون دنیا هست 

2731
2740

گلم دیگه تو این دنیا کسی تقاص پس نمیده هر کی به من ظلم کرد و شکستن قلبمو شنیدم اشکام سرازیر شد  به خدا واگذارش کردم تاوان پس داد مال تو پس میده هر روز داره بهتر از دیروز میشه اون وقت من افسردگی گرفتم از ناراحتی کدوم تاوان کدوم تقاص