2733
2739
عنوان

خدا خیلی بزرگ و مهربونه💚

149 بازدید | 19 پست

بچه ها خدا خیلی مهربونه فقط هرچیزی رو میخواین از خدا بخواین بهتون میده💚اما با ایمان و باور قلبی 

خداجونم دوستت دارم 🌱🦋

آخرش مهاجرت میکنم🤝..  این خط__این نشون🤙🏼😌😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیشب آنقدر گریه کردم داشتم میمردم  منم آدم خوبی نیستم ولی از خدا با اون همه بزرگی و قدرت و مهر ...

عزیزم همه چی رو بسپر ب خودش اون بهتر میدونه ولی بهش هیچوقت پشت نکن😍💚🌱

2728

خدا میگه♡

ای مخلوق من!

از آن لحظه که ایمان بیاوری، من همواره در کنارت هستم.

و هیچ کس جز من نمی توانم امنیت و آرامش را نصیبت کند؛

در آرامشی شناور می شوی.

هیچ یک از عناصر دنیای مادی یارای آرام کردن تو را ندارد‌

من تنها آرامش بخش مطلق دل های مخلوقاتم هستم.

🌼🌻

از عالمی پرسیدند:خوب بودن را کدام روز بهتر است؟؟؟....عالم فرمود :یک روز قبل از مرگ!!.....دیگران حیران شدند و گفتند:ولی زمان مرگ را که هیچ کس نمیداند!!......عالم گفت:پس هرروز را روز آخر فکر کن!وخوب باش شاید فردایی نباشد♡...... اگه بتوانم مانع شکستن دلی شوم،،                                    بیهوده نزیسته ام....                                                        اگر بتوانم آلام زندگی دردناکی را تسکین دهم،،،                    بیهوده نزیسته ام.....                                                       یا بتوانم پرنده درمانده را به لانه برگردانم،،،                        بیهوده نزیسته ام.....                                                      محبت یک آرزوی قلبی است، که باعث میشود کارهای خوب انجام دهیم، حتی اگر پاداشتی دریافت نکنیم، صرف انجام آن کار ها شادی زندگی ماست،                                              خدا گفته اگه کاری نیکی  کردی و طرف جبران نکرد نگران نباش من برات یچیزای نگهداشتم تو بخاطر من نیک باشو نیکی کن فقط برای رضای خدا.... ♡☆
خدا میگه♡ ای مخلوق من! از آن لحظه که ایمان بیاوری، من همواره در کنارت هستم. و هیچ کس جز من نمی ...

ای جانم چه متن زیبا و حقیقی😍💚🌱دمت گرم واقعا آرامش مطلق و حقیقی خداوند است😍😍😍😍😍😍

😍😍😍💚💚🌱🌱

بِسْـمِ ٱللهِ ٱلْرَّحْمٰـنِ الْرَّحیـمْ  🌸اَللّٰهُمَّ نَوِّر قُلُوبَنا بِالْقُرآن 📖اَللّٰهُمَّ زَیِّن اَخْلاقَنا بِزینَةِ الْقُرآن 🌸اَللّٰهُمَّ ارْزُقنا شَفاعَةَ الْقُرآن 📖اَللّٰهُمَّ اغْفِرلَنا ذُنُوبَنا بِالْقُرآن 🌸اَللّٰهُمَّ اَکْرِمْنا بِکَرامَةَ الْقُرآن

لا حول ولا قوه الا بالله  
2740
بِسْـمِ ٱللهِ ٱلْرَّحْمٰـنِ الْرَّحیـمْ  🌸اَللّٰهُمَّ نَوِّر قُلُوبَنا بِالْقُرآن 📖اَللّٰهُمّ ...

برام دعاکن حال روحیم خوب بشه🥺🌱

ان شالله بهتریتها برات رقم بخوره وحال دلت همیشه خوب خوب باشه بحق علی

ممنونم از لطف شما به دعای آدمهای مث شما که به خدا نزدیکند نیازمندم واسه این گفتم انشالله که همیشه موفق و سربلند باشی

2706