2733
2734
عنوان

معاینه لگن برای تنگی و سزارین

| مشاهده متن کامل بحث + 806 بازدید | 90 پست
من ترسم ریخته🥺🥺 مثل س گ میترسم از زایمان و بخش زایشگاه🥺 از دوتای اولی هم واسه این بچم بیشتر وحش ...

منم سراین یکی خیلی میترسیدم 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم سراین یکی خیلی میترسیدم 

راستی شبا اذیتت میکنه😍

لباس سایزچی گرفته بودی به دردش خورد.

کلاه جوراب و ایناهم بگیرم واسه روزای اول؟

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️
2731
سلام گلم خوبی؟نی نیت چطوره؟ خوش بحالت تموم شدی من اخرای  ماه دیگه میشه زایمانم انشاالله. الان ...

ممنون گلم خوبه خداراشکر 

انشاالله زایمانت راحت باشه والا من تو ۳۸ هفته شروع کردم من چون دکتر بهم گفت خطر زایمان زود رس داری ترسیدم زود شروع کنم من وقتی شروع کردم دو سه روز بعد زایمان کردم ولی شما از دکترت بپرس 

دیگه پس من حق دارم شکم اول انقد بترسم 

والامنکه وقتی ندیده بودم بهتربودم اما وقتی تجربه کردم الان میگم میشه روزی که برم بیمارستان و دوباره برگردم خونم🥺

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️
2740
کوچیکه کاملا مشخصه از بیرون بعدم اون بیشتر  بهانس چون فقط میخوام سزارین بشم ولی نمیدونم چکار کن ...

از بیرون که مشخص نیست عزیز، بهتره دکترت رو عوض کنی چون این دکتر الکی نامه نمیده

ممنون گلم خوبه خداراشکر  انشاالله زایمانت راحت باشه والا من تو ۳۸ هفته شروع کردم من چون دکتر ب ...

باشه عزیزم دعاکن منم تاپیک بزن زایمان کردم تموم شد و نی نیمم سالم وخوبه🙏♥️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
والامنکه وقتی ندیده بودم بهتربودم اما وقتی تجربه کردم الان میگم میشه روزی که برم بیمارستان و دوباره ...

آخه من تجربه زیاد خوندم میدونم چه خبره اونجا

😂😂😂 ولی نگران نباش دو تا آوردی سومی خیلی راحت تره

معاینه چطوره؟ تحریکی نیست؟ درد داره؟ 

نه زیاد درد نداره چرا خب احتمال داره تحریک بشی من تا اومد بچه دنیا بیاد بیست بار بیشتر معاینه شدم 

آخه من تجربه زیاد خوندم میدونم چه خبره اونجا 😂😂😂 ولی نگران نباش دو تا آوردی سومی خیلی راحت تره

انشااالله.

فعلاکه یه متخصص دکترم پیداکردرفتم صحبت کردم بایه ماما میاد واسه زایمانم بیمارستان دولتی نمیرم زیردست یه مشت دانشجو😏

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706