2737
2739
عنوان

معاینه لگن برای تنگی و سزارین

806 بازدید | 90 پست

سلام خانوما  امروز رفتم دکتر گفتم لگنم تنگه میخوام سزارین بشم گفت باید صبر کنی تا 37 هفته تا معاینت کنم اگه تنگ بود نامه سزارین میدم حس میکنم میخواد تحریکی باشه تا فرداش برم طبیعی😂😂 چون اصلا به طبیعی نمیتونم فکر کنم خیلی میترسم هم برای بچه هم خودم لگنمم واقعا کوچیکه. بنظرتون چکار کنم به حرفش اعتماد کنم یا دکترمو عوض کنم کسیو پیدا کنم بدون معاینه سزارین بنویسه؟ 

از کجا میگی لگنت کوچیکه!!!!پزشک باید معاینه کنه تا بفهمه

کوچیکه کاملا مشخصه از بیرون بعدم اون بیشتر  بهانس چون فقط میخوام سزارین بشم ولی نمیدونم چکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من از ترس زایمان اصلا به بچه فکر نمیکنم 

فقط سزارین دلم میخواد برای همونم میترسم

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا
عزیزم بچه نعمته بچه رحمته خیلیا منتظر فقط یدونه بچه آن این حرف رو نزن. سخته ولی اجر داره

به خدا از حرص گریه کردم شب عید یبوست داره میوفتم تو کوچه خیابون های تهران بیمارستان الانم ک دستشویی کرده تمام زده بیرون رو لحاف تشک اخه من چی کار کنم همش غر میزنه هیچ جا نمیتونم برم هیچ کاری نمیتونم بکنم اسیر شدم اسیر هیچ کس هم میگه نیاد خونمون 

2740
28 هفته ام عجب گیری کردیم با این جریان سزارین از اول بارداری استرس سزارین شدن داشتم

من ۳۲هفتم طبیعی زایمان🥺

واسه تو فکرکنم میفته واسه تیر

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️
2706