2737
2734
عنوان

اگه یکی بهتون بگه

115 بازدید | 4 پست

سلام بنظرتون صد گرم طلا کمه اگه صد گرم طلارو بدزدن بگی ناراحت شدم در جواب یکی بگه واسه صد گرم طلا خودتو داشتی میکشتی یعنی حرفش ارزش داره یا نه 

صد گرم طلا بین مال های دنیا کم نیست. اون شخص احتمالا داره تو ذهنش با بلاهای بزرگتر مقایسه میکنه. مثل بیماری، از دست دادن کسی، کلا مشکلاتی که با پول حل نمیشه و سلب آرامش میکنه.

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بستگی به دیدادم داره ازیه نظر۱۰۰گرم طلازیادنیست گرمی ۳۵۰۰حساب کنی۳۵۰م میشه براخیلیاپولی نیست واقعا وازیکطرفم برابعضیاسرمایشونه بایددیددرچه شرایطی گفته شده

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
2731