2733
2739
عنوان

دلم از مادرم گرفته

420 بازدید | 34 پست

امروز خواهرم کنکور داره دیشب به مادرم زنگ زدم خواهرمم باهام صحبت کرد گفت فردا بیا کنکور دارم باهم بریم به مامانم گفتم امشب میایم خونتون اولش گفت شام نداریم بعد گفت مرغ داریم کمه بعدم گفت شرایطشو ندارم کلا با من زیاد اوکی نیست هربارم میرم خونش اخرش دعوامون میشه انقد که بهم تیکه میندازه همشم منت میزاره و کلا لقمه هاتو میشماره. در صورتی که اصلا مادرشوهرم اینطوری نیس و اگر هرروزم بری خونش بازم باهات میگه میخنده تحویلت میگیره. مادری نکرد برام این مادر همیشه اشکمو دراورده . ابروم جلو شوهرم رفت به شوهرم دیشب گفت نیاید خونم

جان من است او ... ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دیر به دیر برو و کم بمون از خدا بخواه قلبتو آروم کنه بی مهری از مادر خیلی سخته

اره دیگه حتی دعوتمم کنه نمیرم خودش بی دعوت میاد خونم اما من زنگم میزنم میگه نیا 😔

جان من است او ... ❤

بیخیال خب نرو به شوهرتم توضیح نده بگو خونه خودمون راحتترم مادر و غریبه نداره کسیکه روی خوش نشون نمیده نرید خونش

دختر ایرونی همصدای من،خون شرقیه تو رگای من،عاشقت شدم یار جون جونی،دختر ایرونی دختر ایرونی...🤍💚        قدر خودتو بدون دختر زیبا قوی باش و نزار چیزی باعث شکست و غمگین شدنت بشه...          خدا محبت است🤍✝️ صلح، آرامش،آزادی☘🤍🤍🤍

مامان من بعد فوت بابام پشت دخترهاش خالی کرد 

چسبید به پسرش 

کلا خیلی عذاب اوره مادرت پشتت نباشه

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا
2740
اره دیگه حتی دعوتمم کنه نمیرم خودش بی دعوت میاد خونم اما من زنگم میزنم میگه نیا 😔

نمیتونی نری

آدم همیشه دلش مادر میخواد

ولی کمتر برو که کمتر بی مهری ببینی و اذیت بشی

تا میتونی خودتو توجیه کن تا کمتر آزرده خاطر بشی

اگر خسته جانی، بگو یا علـــی 💖
بیخیال خب نرو به شوهرتم توضیح نده بگو خونه خودمون راحتترم مادر و غریبه نداره کسیکه روی خوش نشون نمید ...

میگم ولی شوهرم میگه مادرته باید بریم 

جان من است او ... ❤
نمیتونی نری آدم همیشه دلش مادر میخواد ولی کمتر برو که کمتر بی مهری ببینی و اذیت بشی تا میتونی خود ...

تا بهش زنگ نزنم زنگ نمیزنه حتی ۱ ماهم بشه

جان من است او ... ❤
حتما خواهرت در جریانه این رابطه ی عجیب غریب هست میگفتی اوضاع رو که میدونی نمیتونم بیام

اره ولی خب خیلی دوسش دارم دوس داشتم تو این روز مهم کنارش باشم 

جان من است او ... ❤
تا بهش زنگ نزنم زنگ نمیزنه حتی ۱ ماهم بشه

کاملا درکت میکنم منم مادرم همینطوره

ببین من بچه ی چهارماهه داشتم که پام تو گچ بود و شوهرمم نبود

حتی یه ززززنگگگ نزد چه برسه بیاد پیشم.در عوض اون روزا میرفت خونه خواهرش که مریض بود!!!!!

این یه مثال بود که بدونی درکت میکنم

ولی این بدشانسی رو قبول کن.و بی مهری هاشو ندید بگیر تا حال خودت خوب باشه.برو کم بمون و بگو و بخند و برگرد

اگر خسته جانی، بگو یا علـــی 💖
2706