2737
2734
عنوان

قطع شدن پریودم

42 بازدید | 4 پست

سلام دوستان وقتتون بخیر یک سوال از حضورتون داشتم

من همیشه دوره های پریودم ۵ روزه ست و این ماه یکم پریود شدم اما از دیشب خونریزیم قطع شد بجای اینکه فردا قطع بشه 

نمیدونید علتش چیه؟

همیشه این شکلی بودم که ۲ روز اول خونریزی زیاد و ۳ روز اخر لکه بینی اما الان اون لکه بینی هم نداشتم 

اما ۲ روز اولش خونریزیم زیاد بود 

چرا انقدر تاپیک میزنی؟

بدنه ساعت که نیست دقیق سر الارمش زنگ بخوره.همین الانم نرمال هست.از یکم تا دیشب پریود بودی دیگهحالا واسه چتد ساعت ناراحتی؟ بدن با افطایش سن نوع مواد خوراکی شرایط روحی ممکنه پریودش یکم تغییر کنه،هرچند مال شما اصلا تغییر نکرده چون همون ۵روز رو‌ پریود بودی. ۴۸ ساعت کامل خونریزی ممتد وزیاد وگرم و بافشار داشته باشه فرد یعنی پریود بوده وپریودش هم درست بوده، حالا لکه بینی قبل وبعدش زیاد اهمست نداره

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
 خیلی ممنون عزیزم ببخشید نگران شدم

نگران نباش.منم قبلا که جوونتر بودم ۴روز کامل خونریزی داشتم یکی دوروز بعدشم لکه بود. ولی الان کلا دوروز ونصفی خونیریزی دارم

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم