2733
2739

دانشگاه رفتم پشیمون شدم انصراف دادم راضی ام 

نی نی یار حذف تاپیک2 ⬅️ niniyar_1 🟧 نی نی یار شب ⬅️ niniyar_2 🟥 نی نی یار 3 ⬅️ niniyar_3 🟪 نی نی یار پنج ⬅️ niniyar_5 .🌸 نی نی یار یک با تگ جایی نمیاد فقط حذف تاپیک خصوصی هست .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچی هنوز جبران نشده ونزدیک ۵،۶ ساله تو برزخ گیر کردم. بزرگترین اشتباهم این بود به حرف بابام گوش دادم.بعش اعتماد کردم.گذاشتم زمان کنکور اون واسم انتخاب رشته کنه. اشتباه بعدیم هم ایم باز بار به حرف بابام کیس خواستگاریمو رد کردم.اون تصمیم میگرفت که به کسی جواب مثبت بدم یانه.ازخدا میخوام بمیره

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
2731

یکی دوتا نیست کلی تصمیمات اشتباه مالی

ولی خودش جبران شد خداروشکر

بین ۲۰ تا اشتباه یه حرکت درست زدیم که تقریبا اون ۱۹ تا اشتباه بقیه رو صاف کرد

لطفا یه آیت الکرسی برای درامان موندن همه مسلمونهای دنیا از دست ظالمین بخونین ممنون
2740
هیچی هنوز جبران نشده ونزدیک ۵،۶ ساله تو برزخ گیر کردم. بزرگترین اشتباهم این بود به حرف بابام گوش داد ...

اي كاش من به حرف پدر مادرم گوش ميكردم منم اول عصباني بودم هي ميگفتم دخالت نكنين ولي الان فهميدم اشتباه كردم اي كاش به حرف اونا گوش ميكردم

مگه چي شد

هیچی مادرش اومد در خونمون که بیاین دخترم رو بگیرین دختر من خوبه و ما هم رفتیم دیدیمش داداشم از هم ن اول مخالف بود ولی نرمش کردیم

حالا دو هفتست نامزد کردن خانوم نه گوشی جواب میده نه پیامک داداشم میگه میرم در خونسون حرف بزنم ببینم دردش چیه 

راز یکی از جلوم نصفه پاشیده شد البته کس دیگه فاش کرده بود من فقط گفتم اره

مادر بزرگم آلزایمر گرفت:) یه روز عکس عروسی خودشو روی دیوار دید گفت این کیه آرش منو بغل کرده 🥲 مادر بزرگم خودشو فراموش کرده ولی پدر بزرگم نه  عشق همینه آدم خودشو فراموش می کنه ولی عشق شو نههه🖤🖤🖤🥀لیلی که شدی حرف مرا می فهمی 🖤 مجنون تموم غصه ها نامرده 🥀                             کاربر قدیمی هستم😜 خدااااا میشه من و عشقم به آرزو های قشنگ مون برسونی🤲❤
2706