2733
2739

دوستای خوشگلم یه سوال دارم خدمتتون شمایی که سنتی ازدواج کردین ، یا فرضا با معرفی فردی یا واسطه آشنا شدین از حستون دوست دارم بدونم اگر راهنماییم کنین ممنون میشم عزیزان ، فرضا جلسه آشنایی طرف دیدین یا عکسش دیدین ، 

بعد توی دلتون یه سری فرضا معیارها داره به دلتون نیست میخواین جواب رد بدین اما همینکه میخواین جواب رد بدین یه چیزی توی دلتون نمیذاره ، چهرش یادتون میاد زبون آدم به قول معروف نمیجرخه جواب رد بدین !انگار به کسی میگه نهههههههه نه نگیا….. این یعنی علاقه مند شدن ؟ به دل نشستن ؟  یعنی همون نیرویی که بین شما و اون آقا پیش اومده ؟ 

کسی بوده حس من داشته بوده ازدواج کرده موفق هست ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر به دلتون نیست رد کنین در ازدواج سنتی هم اگر بخواد موفق باشه حتما باید کششی بین دونفر ایجاد بشه پ ...

میدونی گلم مثلا فرضا کارش جنوب هست باید شهر خودم خوب ول کنم برم جنوب زندگی کنم یکم اذیتم بابتش

2728

ازدواج سنتی خیلی بهتره اگر رو اصول باشه من بندرت در اونها طلاق دیدم البته در دنیای واقعی چون هم عاقلانه هست هم عاشقانه هم خانواده ها رضایت دارن وهم بخاطر همین اصطکاک به ندرت ایجاد میشه

2740
عجب 😳

اره خودشون اومدن دخترشون رو پیسنهاد دادن حالا که نامزد کردن دختره گوشی جواب نمیده پیامک جواب نمیده 

به اصرار من و مامانم رفت جلو 

اینقدر نا احتیم اگه نمیخواستی پس چرا این همه اصرار کردین که بیایم 

ممنونم از نظرت دوست گلم موفق باشی

به حرف نی نی سایتیاذگوش نکن انقدر ازدواج دوستی رو تبلیغ میکنن خیلیاشون بعدش دچار مشکل شدندخانواده همسرشون رو نمیتونن تحمل کنن همش جنگ اعصابه تازه بعد ازدواج یادشون میفته خانواده ها به هم نمی‌خورد اخلاقا به هم نمیخوره فرهنگها باهم متفاوت بوده در ازدواج سنتی خوبیش اینه اگر خانواده ها از هم یا متقابل دختر و پسر خوششون نیاد یا حتی خوششون بیاد ولی ببینن به هم نمیخورن دیگه به جلسات بعد نمیکشه اما اگر دیدن به هم میخورن به دل هم نشستن دخترو پسر هم دیدن به هم کشش دارن به درد هم میخورن ازخانواده طرف مقابلشون خوششون اومده از لحاظ اخلاقی و فرهنگی و مالی هم مفو هم هستن بعد ادامه میدن برای جلسات بعدی این نیشه بک ازدواجی که هم عاقلانه هم عاشقانه و هم رو اصوله و ودرصد طلاقش هیلی میاد پایین و چون عروس و دامادبه دل خانواده ها نشستن و باطبع خانواده ها هم به دل اونها احتمال اصطکاکدبعد ازدواج هم خیلی کمتر میشه

2706