2733
2739
خدا لعنتش کنه. تو الان افسردگی گرفتی اونم نمیفهمه سر ب سرش. نزار تا میتونی فقط حرفای ضروری بزن باها ...

اره منم میخام حرف نزنم خب اصلا هیچی نمیگم ولی خب خانه دارم مثلا الان نزدیک تولد پسرمه پول لازم دارم مجبورم باهاش حرف بزنم پول بگیرم بعد بخاطر پول توجیبی هی باید باج بدم باج بدم اونم میگ نه ما طلاق عاطفی گرفتیم اصلا کار ب‌کار هم نگیریم ،،از این ور هر جا بخوام برم باید اجازه بگیرم تحت کنترل اون،،الان یک ماهه میگم پول بده لازم دارم میگ نه تو میخای قسطای بابات بدی ,,رفته استوری گذاشته ک زن من گدا گشنه ی ذاتش کثیفه گرسنه ی چون پول میخاستم

اگه خودت پول داری با مامانی خواهری کسی برو  تنها برو حالت خوب بشه، اونو یه چند روز ولش کن که ه ...

پول ک ندارم ک هیچ اگ میلیاردم بودم اون اجازه نمیده تنها هیچ جایی برم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو برو اصلا ب ننش فک نکن برو با بچت حال کن.بگو اومدم خوش بگذرونم فقط

نمیزاره خیلی اذیت میکنه یه سره بچم از بغلم میگیره مثلا من برای غذا دادن ب بچم یه سری قوانین دارم باید دستام کامل بشورم بزارم روی صندلی غذا ،،اون میاد با دستای کثیف بدون قاشق با دست هی میکنه تو دهن بچم بعد بدون دستمال با دست کثیفش دهن بچم پاک میکنه هی میگم من خودم غذا میدم بحرف نمیکنه چیزی هم بگی شوهرم ب جونم میندازه این ی مثال بود از کاراش

پول ک ندارم ک هیچ اگ میلیاردم بودم اون اجازه نمیده تنها هیچ جایی برم 

بزن تو خط دعاهای قرآنی 

الان سرچ کن دعای محبت همسر 

دعای زبان بند 

بخونشون

هم حال خووت خوب میشه هم زندگیت ان شاء الله 

همین الان بلند شو، شروع کن، بهتر از نی نی سایت گشتن هه

بهت قول میدم نتیجه میگیری 

کلی دستم درد میگره تایپ میکنم،یه ری اکشن نشون بده.....والا  
2731

افسردگی گرفتی

حتما حتما حتما برو روانپزشک و دارو مصرف کن و شیرتو قطع کن تا بتونی هر دارویی میده بخوری

خواهش میکنم کوتاهی نکن

فقط یواشکی برو نذار شوهرت بفهمه

خودتو نجات بده و در حق بچت لطف کن

اگر خسته جانی، بگو یا علـــی 💖

یمدت رهاش کن و بخودت فقط و فقط فکر کن. مردا از زن ک بشون بچسبه خششون نمیاد شده برا تولد هم زیاد باش اصلا بیخیال مناسبتا شو ارزش نداره با روانت بخاطرش بازی بشه ایقد حرف نزن تا ب آرامش برسی و درمان بشی. یمدت از تنش دور باش تاخوب بشی. فرض کن نداریش فرض کن وجود داخلی نداره. سر بچه هم حساس نباش بزرگ میشه نمیفهمه بیخیال

2740
توبیمارستان جرا فحش و لعنت میکردن؟  نوه دیگه ندارن به تو گیر دادن؟

چرا داره نوه 

این نوه پسریشه 

چون من روتخت بودم گفتم باید زود خوب شم خودم ب بچم برسم ،،چون اونم با مامانم شب موند تو اتاق بیمارستان اصلا بچه رو نمیداد ب ما یه سره مثه اینا ک صاحب ی چیزین فقط خودش میگرفت من ک اون حرف زدم دعوا راه انداختن

چرا داره نوه  این نوه پسریشه  چون من روتخت بودم گفتم باید زود خوب شم خودم ب بچم برسم ،،چ ...

بچه رو بفرسا باهاش بره خونهدمادر شوهرت حساس نباش. تو اون تایم تو هم ب جای فکر و خیال و حساسیت بخودت برس و سخت نگیر بچس نمیفهمه اونجا هم پدرش هست مواظبشه