2733
2739

و مشکلات خیلی وحشتناکی داشتم 

و از سمت همسرم هیچ کمک و عشق و علاقه ای نبوده ک هیچ 

دعوا و کشمکش ک ای بچه مال من و مامانمه و کتک خوردم 

از همون لحظه ک بچه رو دادن بغلم تو بیمارستان مادر و پسر فحاشی کردن لعنت فرستادن بهم تو اتاق 

تو دوره ی ده روز اولم خیلی تحت فشار روحی روانی بودم 

خلاصه ک الان خیلی عصبی شدم با کوچیک ترین رفتار از سمت حتی مادر و پدرم فریاد میکشم و دائم خودمو میزنم 

این موضوع رو بچم هم تاثیر گذاشتم ب شدت عصبی شدم چند بار خواستم این مدت طلاق بگیرم اما شوهرم نمیزاره 

خلاصه ک هیچ راهی برای نجات ندارم فقط بگین چکار کنم خیلی عصبی شدم میخام ارامش داشته باشم دیگ نمیخام اینقد بزنم تو سرم قبلا این رفتار نداشتم از بعد زایمان اینطوری شدم اینقد میزنم خودمو ک سرم درد میگیره 

یه بار ی آقا اسنپی بود من از دست شوهرم کتک خورده بودم داشتم میرفتم خونه مامانم توراه میگفت اینقد شوهرت میزنت از آخر دیونه میشی چون کتک خورده بودم ب اونم گفتم شوهرم ی سر مشت میزنه تو سرم

مشکلت جدیه حتما باید بری پیش مشاور

دختر ایرونی همصدای من،خون شرقیه تو رگای من،عاشقت شدم یار جون جونی،دختر ایرونی دختر ایرونی...🤍💚        قدر خودتو بدون دختر زیبا قوی باش و نزار چیزی باعث شکست و غمگین شدنت بشه...          خدا محبت است🤍✝️ صلح، آرامش،آزادی☘🤍🤍🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ان شاء الله حالت خوب میشه ، تو افسردگی بعد زایمان گرفتی 

اگه میتونی با آسایش و آرامش یه سفر برو 

یه سری دعای محبت آیات قرآن هست تو اینترنت بزن بیاد بخون ان شاء الله شوهرت مهربون بشه 

به سری هم آیات قرآن هست واسه زبون بند اونارم بخون زبون مادر شوهر و شوهرت بسته بشه، 

تو نت بزنی همشون میان، قرآن هستند 

واسه آرامش خودت هم که شده بزن تو خط قرآن و دعاهای قرآنی آرامش خوبی میگیری

کلی دستم درد میگره تایپ میکنم،یه ری اکشن نشون بده.....والا  
چی مجبورت کرده با اینن تحفه بمونی 

خیلی چیزا قبلا همه میگفتن این بچه دوسته فقط بچه بیار خوب میشه بعدم ک حامله شدم نمیشد طلاق بگیرم الانم پسرم کوچیکه 

تا اسم طلاق میارم میگ طاقت ندارم از پسرم دور باشم هر شب میاد بچه کوچیک میگیره میبره خونه مادرش بچم حس نا امنی بهش دست میده نمیتونم بچم ول کنم

2738
وقتی دعوا می‌کنیم عصبانی میشه خودش کنترل نمیکنه هی میاد میگه بزنم تا من حرف میزنم شروع میکنه ب کتک ک ...

خدا لعنتش کنه. تو الان افسردگی گرفتی اونم نمیفهمه

سر ب سرش. نزار تا میتونی فقط حرفای ضروری بزن باهاش

سر هیچی بحث نکن

❌آقایون درخواست دوستی ندن❌
ان شاء الله حالت خوب میشه ، تو افسردگی بعد زایمان گرفتی  اگه میتونی با آسایش و آرامش یه سفر بر ...

چند بار تو اینستا کلیپ سفر سه تایی فرستادم براش الان ده ساله ازدواج کردم هنوز شمال نرفتم بااینکه وضعیت مالیش عالیه 

گفت باشه میریم مسافرت اما خانوادگی یعنی مامانش 

ب مامانش قول داده با اون بره مسافرت ک ازهمین الان پشتم میلرزه ک چقد میخوام تو مسافرت عذاب بکشم

چند بار تو اینستا کلیپ سفر سه تایی فرستادم براش الان ده ساله ازدواج کردم هنوز شمال نرفتم بااینکه وضع ...

اگه خودت پول داری با مامانی خواهری کسی برو 

تنها برو حالت خوب بشه، اونو یه چند روز ولش کن که هن قدر بدونه هم تو حالت بهتر بشه 

کلی دستم درد میگره تایپ میکنم،یه ری اکشن نشون بده.....والا  
چند بار تو اینستا کلیپ سفر سه تایی فرستادم براش الان ده ساله ازدواج کردم هنوز شمال نرفتم بااینکه وضع ...

تو برو اصلا ب ننش فک نکن

برو با بچت حال کن.بگو اومدم خوش بگذرونم فقط

❌آقایون درخواست دوستی ندن❌
یک ساله دیگ داره شیر منو میخوره شیری ک همش جوش بوده

کم کم بخاطر این استرس مزمن ، بیماریهای دیگه هم میگیری، تورو خدا بفکر سلامتی خودت باش و زود درمان شو حیف جوونی و سلامتیت

❤یاالله یا رحمن یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک❤
2706