2737
2739

وای خدا چرا نصف ادمات ارزوی مرگ دارن . این چ دنیاییه 

اقای تعمیرکار سرکوچه، با اون چشای نافذ،هی با خودم میگفتم این لنتی ام ک ما روش کراشیم هیچ وقت مغازه اش باز نیس.اخر ی بار ب هوای ماشین ازت پرسیدم، گفتی داریم ساختمون میسازیم ،سر اونم ...چقدم مهربون گفتی🥹 .کوفتت شه خو بساز و بیا در مغازه نمیگی ی موقه یکی روت کراشه دلش تنگ میشه ؟😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

کاش زودتر همچی تموم شه واقعا نمیکشم تموم نمیشه چه اصراریه؟ خیلی بد باختم تموم هم نمیشه

#حامی_حیوانات!_نویسنده... تو تاپیک حیوانات تگم کنید=}                                ‌‌‌.           من وقتی از واژه بچه استفاده میکنم منظورم چیزیه که شما به چشم پِت می‌بینید.                                                      هیچ انسانی اشرف مخلوقات  نیست هیچ حیوانی نجس / نحس نیست حیوانات هم برای تغذیه ما خلق نشدن  _.غذارسانی به حیوانات اکوسیستم  رو بهم نمیزنه.   حیوانات خانگی[سگ گربه جونده و پرندگان و خزندگان خانگی]  جاشون تو طبیعت نیست و توانایی زندگی تو طبیعت رو ندارن. و در آخر همه حیوونا از همه انسان ها درک و محبت بیشتری دارن و از همه ادما بهترن اونایی که غیر اینو میگن از کلمه <آدم>به درک کافی نرسیدند!                  هرکس سبک زندگی  متفاوتی داشته و سبک زندگیش تجربه هاش رو تو هرچیزی مشخص میکنه و هرکسی تو چیزی تجربه و درک بیشتری داره                                                                      انسان ها خود ارزش خود را تعیین می‌کنند"ویکتور هوگو"
خودکشی😐😐

گناه کبیره است🥲😂 بعدشم دل نداریم 

راستی بگو چیشد 

تو فالی که برام گرفتی گفتی یه پسره سگ باز

دقیقا عصرش پسر همسایه که تا حالا ندیده بودمش دیدم یه با یه سگ وحشتناک داره پیاده روی میکنه 🥲😂😂😂

کاربری دست دونفره ، تاپیک های فان و بی محتوا مال خواهر کوچکترم هست بنده گردن نمیگیرم 
2738
خودکشی😐😐

چ کاری برازنده ی یک انسان است ؟

نفهمیدم امضاتو

اقای تعمیرکار سرکوچه، با اون چشای نافذ،هی با خودم میگفتم این لنتی ام ک ما روش کراشیم هیچ وقت مغازه اش باز نیس.اخر ی بار ب هوای ماشین ازت پرسیدم، گفتی داریم ساختمون میسازیم ،سر اونم ...چقدم مهربون گفتی🥹 .کوفتت شه خو بساز و بیا در مغازه نمیگی ی موقه یکی روت کراشه دلش تنگ میشه ؟😭

مامان خدابیامرزم همیشه زمزمه میکردن

چیکار کنم چیکارکنم از زندگی فرار کنم 

همسرم صدام میزنه:گل بانو👉این امضای قبلیم بود....همسرم صدام میزد گل بانو‌ ولی از مامانم یاد گرفته بود.مامانم همیشه صدام میزدن گل بانو....وقتی مامانم یکدفعه ای تنهام گذاشت و آسمونی شد به شوهرم گفتم دیگه صدام نزن گل بانو....مامانم گل بانوشو با خودش برد زیر خاک😔
من حتی دل این کارم ندارم 

عقل داری پ افرین💙🌱

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
حالم خیلی بده به ۱۰۰۱ دلیل تقریبا از ۱۳ سالگی همین احساس رو داشتم 

نمیشه یجوری وضعیتو تغییر بدی؟! 

حتی یکم؟ 

بابا بخدا هیچکس نمیاد حالمونو خوب کنه 

هیچکس چشم خوشیمونو نداره

باید خودمون تلاش کنیم

اینا شعار نیستا عین واقعیته 

گناه کبیره است🥲😂 بعدشم دل نداریم  راستی بگو چیشد  تو فالی که برام گرفتی گفتی یه پسره س ...

خو بهت ک گفتمش ازت خوشش میادش اما ت انگاری ن دلت گیر 

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
چ کاری برازنده ی یک انسان است ؟ نفهمیدم امضاتو

اینکه تلاش کنه برای زندگیش صبح بیدار بشه 

2706