2733
2734
عنوان

تازگیا شوهرم تا من میام گوشیو میزاره زمین

| مشاهده متن کامل بحث + 555 بازدید | 44 پست
وای خیلی ناراحتم اولا خیلی فیلم ناجور میدید قایمکی و زنا رو بیرون زیر چشمی دید میزد دوسالی بود ک ادم ...

متاسفانه تو دوران بارداری زن و مرد ک یکم دور میشن مرد هوایی میشع و فیلش یاد هندستون می‌کنه ولی اکه همینم باشه آن شا الله در حد خیانت نیست و جلوش رو با سیاست میگیری 

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر چقدر پاک کنه یه چیزی پیدا میشه واتساپ و ..نکاه کنن مخاطبین رو ببین و پروف هارو ببین ب اسم مرد نزد ...

فداتشم عزیزم خدا خیرت بده از فردا همینکارارو میکنم😞

خیلییی دلم میخاد مامان بشم😔میشه برای مامان شدنم یه صلوات بفرستی❤بالاخره منم مامان شدم بی بی چکم ۱۸ اردیبهشت مثبت شد😍😍😍
بعضی وقتا گوشیش زنگ میخوره میگ ول کن مشتری هس حالشو ندارم

دقیقا ساعت رو بیین بعدا برو ببین اون موقع ‌کی بود 

2731
خیلیا اینطوری میشن بعد بچه یا قبل بدنیا اومدنش بیشترم سر اون مسائله

حسم خیلی بده بهش کلا عوض شده

خیلییی دلم میخاد مامان بشم😔میشه برای مامان شدنم یه صلوات بفرستی❤بالاخره منم مامان شدم بی بی چکم ۱۸ اردیبهشت مثبت شد😍😍😍
فداتشم عزیزم خدا خیرت بده از فردا همینکارارو میکنم😞

نگران نباش منم تجربه داشتم درست دخترم شیر می‌خورد در حد چت بود ..پس آروم باش 

عزیزم کاملا مشکوکه همه اون حرکات 

مجبور شدم بگم

چون دقیقا یه مرد وقتی تو گوشیش یه چیزایی داره این واکنش ها رو نشون میده

حق داری ناراحت باشی

احتمال زیاد فقط در حد چته

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2740
حسم خیلی بده بهش کلا عوض شده

منظورم اینه خیلی این مورد رو دیدم همشم به خاطر همون موضوعه. و زمانشم توی همین خوالی قبل تولد پ بعد تولد 

سلام این حساب توسط یک کاربرخانم و یک کاربر آقا قابل بررسیه ممنون میشم موقع نوشتن لحاظ کنید.
متاسفانه تو دوران بارداری زن و مرد ک یکم دور میشن مرد هوایی میشع و فیلش یاد هندستون می‌کنه ولی اکه ه ...

اره ب خدا ضربه رو هم فقط زن میبینه ،مرده فکر عشقو حالشه

انشالا ک چیزی نباشه گلم وگرنه خیلی بهم میریزم با همه سختی های بچع داری خیلی سعی کردم پیشش باشم💔

نگران نباش منم تجربه داشتم درست دخترم شیر می‌خورد در حد چت بود ..پس آروم باش 

وای عزیزم واکنشت چی بود چت ناجور بود ؟؟

عزیزم کاملا مشکوکه همه اون حرکات  مجبور شدم بگم چون دقیقا یه مرد وقتی تو گوشیش یه چیزایی داره ...

وای عزیزم چیکار کنم بخدا من با شرایط سخت بچه داری همش سعی کردم براش کم نزارم 

منم میدونم داره خیانت میکنه چون میدونه گوشیشو چک نمیکنم خیالش راحته

فردا گوشیشو یواشکی چک میکنم ببینم چ خبره😔

مثلا یه فیلم خیانتی بذار پیشش بعد بگو دختره باید پسره رو چیز خور کنه بعد تیکه تیکش کنه و آتیشش بزنه ...

اخخ گفتی فلور جون

دلم میخاد همچین مردایی رو تیکه پاره کنم

وای عزیزم چیکار کنم بخدا من با شرایط سخت بچه داری همش سعی کردم براش کم نزارم  منم میدونم داره ...

شک خیلی وقتا بدترین استرس ها رو به آدم میده

اگه میدونی از پسش بر میای مطمئن شو از این قضیه و حلش کنید

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2706