2733
2734
عنوان

لطفا لطفا لطفا مراقب بهداشتتون باشید😷😷🤢🤢🤢

| مشاهده متن کامل بحث + 795 بازدید | 37 پست
اسی ب نظرم بوی عرق دست خود آدم نیست . من ی همسایه داشتم بنده خدا مشکل غدد داشت از حمومم درمیومد بو گ ...

آیا محصولات بهداشتی از قبیل مام ضدعرق بادی اسپلش ادکن و غیره برای شما یک شوخی محسوب میشود😄

همزاد مریم امیر جلالی هستم زیاد هم اعصاب ندارم شیشصدتا هم سیمکارت دارم خود دانید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ی بار آرایشگاه بودم شلوغ نبود ی دختره کنارم بود تقریبا وای تکون میخورد دستاش بالا پایین می‌رفت ی‌ بوی عرق وحشت ناک سمتم می‌آمد تو دلم گفتم نکنه این نباشه زیر نظر گرفتمش دیدم وای خودشه هر تکونی‌ میخورد بوش می‌آمد دیگ مجبور شدم با شال جلو دماغم بگیرم اول اون بند کرد صورتشو‌ بدش نوبت من شد اون خانومه ک داشت بند میکرد ماسک داشت دید من یجوری شدم وقتی نوبتم شد روم نشد پشت سرش بگم بد دیدم خانومه گفت چیه توهم خفه شدی بوی عرق میداد فکر کن از رو ماسک متوجه شده بود هوا هم زمستون بودا 

2728
چه ربطی داره بوی خون مونده تو واژن و تن عرقی ک تو پریودی بدترع چیه ؟!! حمام سبک می‌کنه بدن رو و یکم ...

حمام بوی عرق رو از بین میبره ولی برای خونریزی تاثیری نداره. خون مونده تو واژن یعنی چی مگه خون داخل واژن می مونه؟ خون مدام در حال جاری شدنه و جایی نمی مونه. 

مگر اینکه نوار بهداشتی رو دیر عوض کنن که بو بگیره و الا اصلا بو نداره 

آیا محصولات بهداشتی از قبیل مام ضدعرق بادی اسپلش ادکن و غیره برای شما یک شوخی محسوب میشود😄

من نهههه  بخدا من خیلی وسواسم رو این چیزا .همسایمون رو گفتم.میگم مریض بود .حتی من یبار خودم رفتم مام گرون قیمت گرفتم واسش اما فریی نکرد مشکل غدد داشت . 

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
خب باشه چه ربطی داره شما بشور خشک کن .خون مونده بوی خیلی افتضاحی داره

من میشورم😊

خطاب به دوستمون گفتم که خونریزی رو نمیشه کاریش کرد، این بویی که میگن حتما بوی نواربهداشتی عوض نشده هست و الا شما بشوری هم باز خونریزی ادامه داره

من میشورم😊 خطاب به دوستمون گفتم که خونریزی رو نمیشه کاریش کرد، این بویی که میگن حتما بوی نواربهداش ...

دقیقا همین هس.خون خودش که بو نداره پد رو دیر ب دیر عوض میکنن بو میگیرن.

پوشک بچه هم همینه دخترم وقتی جیش میکنه دیر که عوضش میکنم بوی خیلی بدی میگیره

2738