2733
2739
عنوان

لطفا لطفا لطفا مراقب بهداشتتون باشید😷😷🤢🤢🤢

| مشاهده متن کامل بحث + 795 بازدید | 37 پست
وای خدایا مگه میشه

بله عزیزم‌ تو همین سایت گفتن اعتقاد دارن ضرر داره و حموم نمیرن و بعد دستشویی کردن هم نمیشوزن 🤦🏼

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه مدت پیش تو اوج سرما رفته بودم بازار، همینطور که داشتم میرفتم روبروم یه دختری رو دیدم از این دخترا ...

اصلا ربطی نداره بعضی فقط به ظاهر میرسن

همزاد مریم امیر جلالی هستم زیاد هم اعصاب ندارم شیشصدتا هم سیمکارت دارم خود دانید
پسرم  مشکل وسواس دارم  باید همه چی دور و بر من مرتب باشه و راضیم

ببخشید به امضاتون توجه نکرده بودم

مرتب بودن دور و بر خیلی هم خوبه، البته به خودتون ربط داره 

ولی مسئله ی آب یه مسئله ی شخصی نیست

به روز فکر کنید که کلا آب نیست و مجبور بشید ماه ها حموم نرید. لباساتون رو نمیتونید بشورید و...

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
2731
ودفففففف جدی میگیییی ایییییییی

اره ب خدا همیشه تو مکان عمومی می‌گفتم این بوی خون و عرق از کجا میاد چرا میاد ؟! بعد اینجا دیدم به سریع اعتقاد دارن نیاید آب بخوره ب بدن و ....

اره ب خدا همیشه تو مکان عمومی می‌گفتم این بوی خون و عرق از کجا میاد چرا میاد ؟! بعد اینجا دیدم به سر ...

عزیزم خونریزی پریودی رو مگه میشه کاریش کرد؟ هرچقدر هم بخوای تند تند عوض کنی بازم خونریزی هست دیگه. 

آب هم بزنی بازم خونریزی هست. تا وقتی اون هفت روز بگذره و خونریزی تمام بشه

2740
یه مدت پیش تو اوج سرما رفته بودم بازار، همینطور که داشتم میرفتم روبروم یه دختری رو دیدم از این دخترا ...

این دیگ ظاهراً وقت نداشته دیگ حموم بره چون درگیره تیپ و ظاهرش بوده خخ

اره ب خدا همیشه تو مکان عمومی می‌گفتم این بوی خون و عرق از کجا میاد چرا میاد ؟! بعد اینجا دیدم به سر ...

توروخدا بسه تصورش کردم😭

همزاد مریم امیر جلالی هستم زیاد هم اعصاب ندارم شیشصدتا هم سیمکارت دارم خود دانید
عزیزم خونریزی پریودی رو مگه میشه کاریش کرد؟ هرچقدر هم بخوای تند تند عوض کنی بازم خونریزی هست دیگه.&n ...

چه ربطی داره بوی خون مونده تو واژن و تن عرقی ک تو پریودی بدترع چیه ؟!! حمام سبک می‌کنه بدن رو و یکم تعرق رو ب تعویق میندازه ،این همه خانوم تمیز اینا هم پریود میشنولیبو گل میدن

بعدشم خون که بوی خاصی نداره، به نظرم شما چون حساس شدی فکر میکنی بوی خون میاد

اسی ب نظرم بوی عرق دست خود آدم نیست . من ی همسایه داشتم بنده خدا مشکل غدد داشت از حمومم درمیومد بو گند میداد . اما اونی ک سیر میخوره بعد در میاد تو محیط عمومی واقعا چندشه از نظر من . 

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
عزیزم خونریزی پریودی رو مگه میشه کاریش کرد؟ هرچقدر هم بخوای تند تند عوض کنی بازم خونریزی هست دیگه.&n ...

خب باشه چه ربطی داره شما بشور خشک کن .خون مونده بوی خیلی افتضاحی داره

بعدشم خون که بوی خاصی نداره، به نظرم شما چون حساس شدی فکر میکنی بوی خون میاد

بوی خون ک بدنش هم عرق کرده دکامل مشخصه همه زنیم و متوجه میشیم منم حساس نیستم 

2706