2733
2739
عنوان

اومدم کیش هتل داریوش یا ترنج

179 بازدید | 15 پست

امروزو خونه دوستم بودم برای ادامه سفر میخوام برم هتل ولی از قبل رزور نکردم 

هتل داریوش بهتره یا ترنج ؟ الان برای رزرو جای خالی دارن یا باید از قبل رزرو میکردم ؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ترنج برای تجربه یکبار خوبه که تجربه کنی

ولی داریوش 🤭

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
2731
2740
اگه ترنج قبلا رفتین با بوی دریا مشکلی نداشتین؟ و اینکه خیلی از شهر دوره؟

نوچ نه

البته من بچه بودم یکسال زندگی کردیم اونجا دوباره که رفتیم کیش رفتیم ترنج اگه هم بویی بوده حس نمیکردم 🤣

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅

به نظر خودم 

به ترتیب 

مارینا پارک

ترنج 

داریوش

ولی ترنج مخصوصا توی تابستون توی اتاق هاش بوی نامطبوع میاد بخاطر دریا و رفت و آمد هم سخته چون از مراکز خرید و غیره دوره.

اگر مشکلی ندارید آرامش فوق العاده ای داره.

اما مارینا پارک هم غذاهاش فوق العاده ست 

هم ساحل اختصاصیش واقعا خاصه 

هم منظره‌‌اش عالی بود.

داریوش هم قدیمی شده اما همچنان خوبه.

ولی در کل ترنج برای یکبار امتحان کردن عالیه.

پارمیس و ایران و کوروش هم خوبن ولی در حد اونا نیستن.

ای تو امان هر بلا ما همه در امان تو✨
به نظر خودم  به ترتیب  مارینا پارک ترنج  داریوش ولی ترنج مخصوصا توی تابستون توی ...

مرسی از توضیحات کاملتون ❤️

پس با این حساب فکر کنم ترنج کنسله چون تنها اومدم  برام سخته دور از جاهای تفریحی و مراکز خرید باشه 

مارینا از لحاظ قیمتی نسبت به ترنج و داریوش چطوریه؟

مرسی از توضیحات کاملتون ❤️ پس با این حساب فکر کنم ترنج کنسله چون تنها اومدم  برام سخته دو ...

خواهش می‌کنم عزیزم.

بله ترنج فقط به خاطر فضای خاصی که داره مطرح شده.

مارینا از هتل های گرونه من آخرین بار که رفتم مهر ماه بود که تر داریوش گرون تر بود.

ای تو امان هر بلا ما همه در امان تو✨
2706