2737
2734

نوک بینیم پایینه من سربالا میخواستم اما اون طبیعی روبه پایین دراورده ک بهم نمیاد الان میخوام ترمیم کنه خود دکتر بنظرتون خود دکتر چقد هزینه میگیره اگع عملم کنه؟؟ 

فقط نپرسید اسم دکترمو لطفا ممنون از درکتون 💚

آخرش مهاجرت میکنم🤝..  این خط__این نشون🤙🏼😌😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بستگی به کلینیک داره اصولاً بعضی ها برای ترمیم فقط پول اتاق عمل و هزینه های جانبیشو میگیرن دستمزد دکتر رو نداره دیگه 

البته این برای خود دکترت هستش 

اگه بخوای جای دیگه ترمیم کنی دکتر خودت نباشه شده حتی قیمت رو دو برابر میگن.. میگن چون کار خودمون نیست 

جنگل سوخته را وعده باران ندهید....                                            🤦با وعده های دروغین فریبمان ندهید و امیدوارمان نکنید 🤦خسته ایم خسته 🥱😤
2740
بستگی به کلینیک داره اصولاً بعضی ها برای ترمیم فقط پول اتاق عمل و هزینه های جانبیشو میگیرن دستمزد دک ...

زیر یکسال عمل میکنن بنظرت؟ 

زیر یکسال عمل میکنن بنظرت؟ 

نه عزیزم همشون میگن تا یکسال باد داره و  ورم داره و هنوز جا نیفتاده 

سالت باید پر بشه 

جنگل سوخته را وعده باران ندهید....                                            🤦با وعده های دروغین فریبمان ندهید و امیدوارمان نکنید 🤦خسته ایم خسته 🥱😤
دکتر نباید هزینه بگیره فقط هزینه کلینیک مواظب باش داخل مطب واست سوهان کشی نکنه 

سوهان کشی نمیکنه... حس بدیه سوهان🥺💔

نه عزیزم همشون میگن تا یکسال باد داره و  ورم داره و هنوز جا نیفتاده  سالت باید پر بشه&nbs ...

بنظرت نوک بینیمو بده بالا و پره هارو جمع کنه یکم بازم کبود میشه صورت مث عمل اول یا نه؟ 

بنظرت نوک بینیمو بده بالا و پره هارو جمع کنه یکم بازم کبود میشه صورت مث عمل اول یا نه؟ 

عمله مجدده دیگه یکم عوارضش از اولی کمتره .

به اون شدت نیست دیگه اگه کبودی زیاد داشتی بار اول