2733
2734
عنوان

پیرو تاپیک قبلیم که ترکید بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 297 بازدید | 46 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شما هم کپی کن خواهر😂😂😂

😂😂😂

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2738
با خدا باش پادشاهی کن بی خدا باش هر چه خواهی کن

سس ماست

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

منم این روزارو گذروندم اونروزا فکرمیکردم ازمن بدبختتر تو این دنیانیست فقط مرگ میتونست آرومم کنه ولی خداروشکر جرات خودکشی نداشتم قیدخداو همه چیزو زده بودم ی روز ک خیلی دیگه داغون بودم اولش حسابی باخدادعواکردم بعدنمیدونم چی شد ازخودخدا ک اونهمه بدوبیراه بارش کرده بودم کمک خواستم ک ب آخررسیدم فقط خودش میتونه کمکم کنه،شایدباورت نشه ی آرامشی ب وجودم اومد احساس کردم خدابغلم کرده ،درسته خیلی گذشت ولی کم کم ب خدا رو آوردم بادعا و ... هم آرامش پیداکردم هم خیلی ازمشکلاتم خودب خود حل شد اصلا معجزه شدبرام ولی ب مرور زمان، الان عاشق خدام حتی توبدترین شرایط توبدترین مشکلات،چون فهمیدم هیچوقت و هیچ جاتنهام نمیذاره این منم ک ازخدا دوری میکنم وگرن خداهمیشه هوامو داشته

دعاکنید لکنت پسرم خوب بشع خیلی اذیت میشه و خجالت میکشه😔😔دعاکنید شوهرم سر براه بشه و اعتیادش رو ترک کنه و هرچی صفاتِ بد داره درست کنه خسته شدم دیگه تحمل ندارم😭😭😭😭😭😭😭
2706