2737
2739
عنوان

پیرو تاپیک قبلیم که ترکید بیاین

297 بازدید | 46 پست

بچه ها تاپیک قبلم گفتم من خدا رونمییخشم لطفا توروخداگزارش نزنید حرفای قشنگی بچه ها گفتن ارام بخش بودن یه نفرگفت یادچندسال پیش خودم افتادم داشتم ازش میپرسیدم چی شده که تاپیک ترکید اگه هستی تعریف کن

والا منم از نی نی یار اخطار گرفتم تاپیک آخرم گفت غیر اخلاقیه در صورتی که منظورم واقعا موز بود🥲 

حالا حساب کاربری خواهرمه کلی تاپیک چرت و پرت زدم بفهمه میکشه منو🤷🏻‍♀️😂😂😂

کاربری دست دونفره ، تاپیک های فان و بی محتوا مال خواهر کوچکترم هست بنده گردن نمیگیرم 

قطار سمت خدا مى رفت ...

همه سوار شدند ،

وقتى به بهشت رسید ،

همه پیاده شدند ...

یادشان رفت که مقصد خدا بود ، نه بهشت ...!

آدمى همین است ؛

مقصود را به بهترى مى فروشد ،

یار را به زیباترى ...!

چه نکو طریق باشد/که خدا رفیق باشد♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز 

میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنم

من از مشکلات شما خبر ندارم قضاوت نمیکنم درمورد خودم حرف میزنم وسط عروسی درحال خرید تو پاساژ موقع پول خرج کردن زمان ورزش و سلامتی اصلا میپرسم خدایا کجایی اما وقتی مریض میشم وقتی ناراحتم همش بهش غر میزنم چرا من چرا الان با من اینجوری کردی دلت خنک شد و..... 

واقعاً حس میکنم خدا گناه داره 

2728

فقط خداست که …
میشود با دهان بسته صدایش کرد…
میشود با پای شکسته هم به سراغش رفت…
تنها خریداریست که اجناس شکسته را بهتر برمیدارد…
تنهاکسی است که وقتی همه رفتند میماند…
وقتی همه پشت کردند آغوش میگشاید…
وقتی همه تنهایت گذاشتند محرمت میشود…
و تنها سلطانیست که …
دلش با بخشیدن آرام می گیرد، نه با تنبیه کردن…!
همیشه و همه جا 

یااللَّهُ یَارَحْمَانُ یَارَحِیمُ یَامُقَلِّبَ الْقُلُوبِ ثَبِّتْ قَلْبِی عَلَى دِینِک

شاید درهای زندان به روی شما بسته باشد اما درهای رحمت خداوند همیشه به روی شما باز است …
و این قدر به فکر راه های دررو نباشید …
خدا که فقط متعلق به آدم های خوب نیست !!!
خدا ، خدای آدم های خلافکار هم هست …
فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمیگذارد …
او اندِ لطافت
اندِ بخشش
اندِ بیخیال شدن
اندِ چشم پوشی و رفاقت است …

یااللَّهُ یَارَحْمَانُ یَارَحِیمُ یَامُقَلِّبَ الْقُلُوبِ ثَبِّتْ قَلْبِی عَلَى دِینِک

بسم الله الرّحمن الرّحیم

خدایا! برای روزی که نه مال سود می بخشد و نه فرزندان...
برای روزی که جز بسوی خدا رفتن با قلبی پاک و خالی از شرک و آز و کینه، سود بخشی نیست...
از تو امان می خواهم و ایمنی می طلبم!

خدایا! برای روزی که ستمگر به پشیمانی انگشت می خاید و دریغ، عصیانش را می خورد...
به تو پناه می آورم و از تو امان می خواهم!

خدایا! برای روزی که پرده ها فروافتد و گناه در چهره ها نمایان می شود و موها ریسمان پاها می گردد...
از تو امان می خواهم و ایمنی می طلبم!

«مناجات امیرالمومنین»

چه نکو طریق باشد/که خدا رفیق باشد♥

من بودم گفتم یادچندسال پیش خودم افتادم

دعاکنید لکنت پسرم خوب بشع خیلی اذیت میشه و خجالت میکشه😔😔دعاکنید شوهرم سر براه بشه و اعتیادش رو ترک کنه و هرچی صفاتِ بد داره درست کنه خسته شدم دیگه تحمل ندارم😭😭😭😭😭😭😭
2740

اللَّهُمَّ اشْفِهِ بِشِفَائِکَ وَ دَاوِهِ بِدَوَائِکَ وَ عَافِهِ مِنْ بَلَائِکَ وَ تَسْأَلُهُ بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ صَلَوَاتُ اللَّهِ عَلَیْهِ وَ عَلَیْهِمْ أَجْمَعِینَ

اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺ🌹

🌼“اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج”🌼

چرا همه اومدن متن کپی گذاشتن😐😂

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
تبریک عضویتتان تبریک براش میره

وای یعنی چی یعنی اون تاپیکی که ترکیده برای خواهرم پیامش میره؟😳😫

کاربری دست دونفره ، تاپیک های فان و بی محتوا مال خواهر کوچکترم هست بنده گردن نمیگیرم 
تو ک دم دمی مزاجی با ی حرف نظرت برمیگرده پس تاپیک نزن

اینجوری نگو بعضی وقتاآدم انبارباروته ک سریع منفجربشه ولی با ی دردودل کوچیک آروم میشه ونظرش عوض میشه

دعاکنید لکنت پسرم خوب بشع خیلی اذیت میشه و خجالت میکشه😔😔دعاکنید شوهرم سر براه بشه و اعتیادش رو ترک کنه و هرچی صفاتِ بد داره درست کنه خسته شدم دیگه تحمل ندارم😭😭😭😭😭😭😭
2706