2737
2739
عنوان

رفتم پیش مشاور

293 بازدید | 47 پست

بچه ها  مشاوره  شدم مشاور   ازم 200گرفت برای 1ساغت نیم درد دل اینا کردم باهاش  گفتم وسواس فکری دارم اینا گفتم همون لحظه فکرتو رها کن بعد گفتم افکارم چیه ترس از دیوانگی و خشم زیاد گفت تست ام پی پی بده خیلی  200هزینه است هستش بعد خودش مشاور خانواده بود  توروخدا بیاید یکم راهنمایی کنید چیکار کنم   موندم بخدا. خدایا خودت کمکم کن

خدایا مراقب پسرم شوهرم باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب عزیزم چه راهنمایی کرد ؟ راهکارش چی بود ؟

نی نی یار حذف تاپیک2 ⬅️ niniyar_1 🟧 نی نی یار شب ⬅️ niniyar_2 🟥 نی نی یار 3 ⬅️ niniyar_3 🟪 نی نی یار پنج ⬅️ niniyar_5 .🌸 نی نی یار یک با تگ جایی نمیاد فقط حذف تاپیک خصوصی هست .
خب چی میخوای 

این تست اختلال روانی گفت اگه دچارش باشی درمان ندارند فقط  کنترل بخدا رد دادم نمیدانم فقط می‌دونم اگه باشه حتماً خودمو میکشم

اینجا روانشناس نداریم بچه ها اصلا

عزیزم بیشتر سایت خوابند روز هم تاپیک کن 

نی نی یار حذف تاپیک2 ⬅️ niniyar_1 🟧 نی نی یار شب ⬅️ niniyar_2 🟥 نی نی یار 3 ⬅️ niniyar_3 🟪 نی نی یار پنج ⬅️ niniyar_5 .🌸 نی نی یار یک با تگ جایی نمیاد فقط حذف تاپیک خصوصی هست .
2740
خب عزیزم چه راهنمایی کرد ؟ راهکارش چی بود ؟

عزیرم من اول تا آخر  زندگیم گفتم گفتم فشار روانی زیادی روت بوده خیلی زیاد حق داری این افکار رو داری اما اگه این حس اذیتت میکنه تست اختلال بده من یه بچه 1ساله دارم بخدا دق میکنم کلی بدتر بهم استرس وارد شد خدایا من چند سده به بچم رحم کن

کار خدا بود من الان تاپیکام دیدم 

منم وسواس فکری داشتم در حد شدید اصلا دیگه تهش بودم 

بعد دقت کردم یه وقتایی حالم بهتره

وقتاییکه با آدم سمی کات بودم  

وقتاییکه تلقین میکردم خوشبختم یه کاغذ برداشتم نوشتم مشکلاتمو ، دیدم الکی سخت گرفتم 

بعدش اینطوری حالم خوب شد که جواب آدمای سمی رو دادم و کات کردم ، منزوی نبودم و‌ تو خونه با مادرم فیلم می‌دیدم حرف میزدم و بیرون و شلوغی زیاد میرفتم به عابرین کمک میکردم 

شلوغی بیرون عالیه 

اکثرا فقط،مدرک دارن دانش روانشناسی یه بحثه مدرکش یک بحث‌دیگه نگران نباش وسواس فکری بخاطر تاثیر زیاد ...

مشاور خانواده بود گفت 2000کارکاه روانشناسی گذرانده  خیر سرم حافظ قرآن بودم إلهی بمیرم برای بچم که همچنین مادری دارع

کار خدا بود من الان تاپیکام دیدم  منم وسواس فکری داشتم در حد شدید اصلا دیگه تهش بودم  ...

عزیزم  من از وسواس گذشتم الان خیلی عصبیم از همه بدم میاد. اصلا پاک می‌ترسم دیوونه بشم تو این نی نی سایته. آنقدر دنبال نشان بیماری روانی گشتم بخدا نابود شدم

2706