2733
2739

دارم داغون میشم

از طرفی پای مادرم 

از طرفی زندگی خودم همه چی ریخته بهم

نامزدم میاد آشتی

مادرم انگشتش خوب میشه لطفا 

عزیزم این ذکر رو روزی ۱۱۰ بار بگو کارات راست و ریست میشه

صراط علی مستقیم 

صراط مالک یوم دین

اللهم ایاک نعبد و ایاک نستعین 

بزن تو نت تلفظش رو میاره

انشالله مشکلاتت به زودی حل میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام بزودی همدیگر ملاقات میکنید،ازشما دلخوره ازش دلجویی کنید ،به شما علاقه داره ولی نمیدونه چطوری اب ...

حس ششمی ؟؟

بهای سنگینی دادم تا فهمیدم ، ‌‌‌‌‌کسی رو که قصد ماندن ندارد ، باید راهی کرد . 🥺💔
سلام بزودی همدیگر ملاقات میکنید،ازشما دلخوره ازش دلجویی کنید ،به شما علاقه داره ولی نمیدونه چطوری اب ...

سلام عزیزم من آزمون معلمی دارم قبول میشم یا نه؟اگر آره چه رشته ای؟حس کسی که اول اسمش ج داره نسبت به من چیه؟من چه رمانی با چه کسی با چه مشخصات ظاهری و شغلی ازدواج می کنم؟مرسی عزیزم

مرسی میشه برا مامانم دعا کنی

شوهرم کی برمیگرده منم دلخورم آخه از دلم در میاره

@aniiiiiiaa   سلام عزیزم من آزمون معلمی دارم قبول میشم یا نه؟اگر آره چه رشته ای؟حس کسی که اول اسمش ج داره نسبت به من چیه؟من چه رمانی با چه کسی با چه مشخصات ظاهری و شغلی ازدواج می کنم؟مرسی عزیزم

2740
@aniiiiiiaa   سلام عزیزم من آزمون معلمی دارم قبول میشم یا نه؟اگر آره چه رشته ای؟حس کسی که او ...

مدتی است افکارت مغشوش شده تو استعداد درخشانی داری باسخنان این وآن وقتت هدر نده،بهت علاقه داره قدرش بدان،بعضیها بهت حسادت دارن،هیچی تو اینترنت گوشی نیست همه چی به اراده خودت امکان پذیره 

مرسی میشه برا مامانم دعا کنی شوهرم کی برمیگرده منم دلخورم آخه از دلم در میاره

یکیتون بیشتر رنجیده شدین،باید ازش دلجویی بشه یا شما یا همسرتون ،بعد یکی این وسط دخالت میکنه،

مدتی است افکارت مغشوش شده تو استعداد درخشانی داری باسخنان این وآن وقتت هدر نده،بهت علاقه داره قدرش ب ...

@aniiiiiiaa   مرسی عزیزم من معلم میشم یا کارمند؟میشه لطفا زمان ازدواج و مشخصات ظاهری و شغل کسی که باهاش ازدواج می کنم را بفرمایید،میشه لطفا دقیق تر پاسخ دهید،مرسی گلم

یکیتون بیشتر رنجیده شدین،باید ازش دلجویی بشه یا شما یا همسرتون ،بعد یکی این وسط دخالت میکنه،

عزیزم میشه لطفا منم بگی

اقای متین دلتنگ خانم مهدیه هست💜💜💜💜💜

بهش فکر میکنه💜💜💜💜💜💜💜

کی بازگشت داره💜💜💜💜💜💜💜

کورد از سنندج

@aniiiiiiaa    

مهدیه کی ماشین میخره

و اینکه متین به مهدیه فکر میکنه دلتنگشه💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡

کورد از سنندج
2706