2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فقط مادر و پدر من خبر دارن  نه خونه مادرش شهر دیگه ست بعیده  یه بارم سه سال پیش یه شب قه ...

ببین زنک بزن پلیس بکو رفته  و منم میترسم و تنهام و پول نداده وتا  ثبت بشه همه اینا بر علیهش  می‌شه 

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             
یعنی جدی میخواد جدا شه؟

ولی عادت می‌کنه و رفته پیش دوستاش

ب جدا شدن نیست  اگه برات مهمه شماست کن از نبودش بزار بفهمه شوخی نداری

اما اکه می‌ترسی یا فکر می‌کنی نه زوده پس فقط زنک نزن بهش پاشو برو خونه مادرت و خوش باش 

2738
ولی عادت می‌کنه و رفته پیش دوستاش ب جدا شدن نیست  اگه برات مهمه شماست کن از نبودش بزار بفهمه ش ...

بعیده پیش دوستاش باشه دوست مجرد نداره 

برم خونه مادرم یهو نیاد ببینه نیستم بدتر بشه قضیه

بعیده پیش دوستاش باشه دوست مجرد نداره  برم خونه مادرم یهو نیاد ببینه نیستم بدتر بشه قضیه

نه،بگو‌ تنها بودم می‌ترسیدم یا صدا اومد نرسیدم یا قبلش پیام بده من رفتم ‌خونه مامانم ولی بنظرم خودت برو،خودش رفته بعد می‌گه نرو؟!!

تهدید کرده به کسی بگم زنگ میزنه به همه فامیل

تهدید نشانه ضعف هست اینکار رو نمیکنه بعد هم بکنه چی بگه ؟! بگه من رفتم می‌گه چرا رفتی؟!

به آدم خیرخواه بگی از ترس و خجالت عمرا اینکار رو کنه مطمین باش

داره میترسونه

بکو و ازش بخاه صحبت کنه و چ.و از طرف خودش حرف بزنه و

سر کارای مادرش دعوامون شد

ببین یچیزاییو جدی ولی لطیف باید در میون بزاری 

من ک نمی‌دونم چی بوده تاپیکتو هم کامل نخوندم 

اولا برا خونواده ی شوهر احترام قا‌ئل نباشن تو بخاطر سیاستی ک داری باید براشون احترام قائل باشی تا کنار شوهرت حرفی برای گفتن داشته باشی 

بعدشم اینطور که عزیزم من خونوادتو خیلی دوست دارم خودتم میدونی ولی اصلا انتظار همچین رفتاری و نداشتم واقعا بهم برخورد 

و اگه دیدی واکنش بدی نشون داد 

من همسر توهم و عجیب نیست که بخوام دلخوریامو بهت بگم 

⁦⁩در ضمن خیلی برای یه مرد زشته که همسرش و خونه ول کنه و بره تک و تنها یخورده خجالتم خوب چیزیه .

2706