2737
2739

امروز دیدم یکی به شوهرم پیام داده، پیامای قبلی هم خواندم که شوهرم نوشته من الان زن دارم و این صحبتا ولی عفریته بازم پیام داده ، الان دقیقا من باید چیکار کنم؟ از طرفی نمی‌خوام تو روش بیارم چون میدونم بی تقصیره، از طرفی هم دارم حرص میخورم ، اگه راهکاری داری بگی ممنونت میشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بلاک کن

یا شوهرت حمام بود ب طرف زنگ بزن بگو شوهرم گفت مراحمش هستی و باهات حرف بزنم چون دلمون برات میسوزع

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             
2740
گوشی شوهرم قفل داره، اینم اتفاقی قفل نکرده گذاشت رفت دستشویی اصلا وقت نشد بردارم🤦

بازم از این فرصت ها پیش اومد شماره اش رو بردار

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹

سلام اینکه گفته من الان زن دارم یعنی مرد با شعوریه فعلا، از اونجایی که مردا استعداد گول خوردنشون رو خدا در خانم ها قرار داده، سعی کنید کمی تنوع بدید در رابطتون و گرم تر و فعال تر باشید و باب میلش بیشتر وقت بگذرانید. چند وقت یکبار از چیزایی که میخره تعریف کنید

خانم یک آقایی می‌گفت ، همسرم دست و پا میزنه زودتر کارش تموم بشه بیاد خونه. چون اینقدر گرمه ( گرم از نظر آقایون منظورم رفتار هایی که خوششون میاد ، هر مردی فرق داره) که بقیه چیزا رو حذف کرده و میخواد زودتر بیاد خونه پیش خانمش.

همشم با رفتار های غیرمستقیم بوده 

سلام این حساب توسط یک کاربرخانم و یک کاربر آقا قابل بررسیه ممنون میشم موقع نوشتن لحاظ کنید.
2706