2737
2734
عنوان

خدایا بااین ادم شکاک دارم دیونه میشم بیاین شات بزارم کمک کمید

| مشاهده متن کامل بحث + 772 بازدید | 58 پست
اره  ولی قبلن خیلی وابسته تربودم  الان خودش فهمیده چخبره

اون از درست داره سواستفاده می‌کنه. قرآن هرچی باشه بگه حرفامو گوش کن وگرنه خدافظی میکنم میرم این دیگه چه تهدیدیه مگه عشق تون یه طرفم س!

یبارهم شما خدافظی شو بپذیر بگو باشه بسلامت کات کن ببین اصلا میاد دنبالت

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درست است که زندگی به هیچ نمی ارزد ، اما ارزش هیچ چیزی هم به اندازه ی زندگی نیست🌼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون از درست داره سواستفاده می‌کنه. قرآن هرچی باشه بگه حرفامو گوش کن وگرنه خدافظی میکنم میرم این دیگه ...

درست : ترست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درست است که زندگی به هیچ نمی ارزد ، اما ارزش هیچ چیزی هم به اندازه ی زندگی نیست🌼
😓😓😓😓 خیلی سخته 

سخت اولشه بعد میگی آخیش رفت راحت شدم،،مخصوصاً این آقا تو ترس از دست دادنش رو داری اونم خوب اینو فهمیده با تهدید کردن به جدایی شدید کنترل و محدودت می کنه.

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////🌼در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی🌼
2728
😓😓😓😓 خیلی سخته 

اگ این ادم فردای زندگی درو روت قفل نکرد و گوشیتو نگرفت .! 

قشنگ پیرو مریض و افسرده‌میشی بخدا ... چیه این  رددش  کن بره 

تو فقط خودتو داری ، پَ  مراقب خودت باش ❤🌼
اون از درست داره سواستفاده می‌کنه. قرآن هرچی باشه بگه حرفامو گوش کن وگرنه خدافظی میکنم میرم این دیگه ...

اخه یک هفته بود قهر کرده بودیم سراینکه من شب با دوستم رفتم بیرون 

نمیخاستم دوبارهربحث پیش بیاد

اه دیگه مغزم درد میکنه 

ایشالا نصیب هیچکس نشه

واقعا چقد صبوری من حرفا رو خوندنی از حرص منفجر شدم منم پارتنرم اینطوریه ولی اصلا میدان نمیدم بهش جوابشو میدم و اگه بگه میرم میگم بسلامت من همینیم ک هستم این میخاد تو رو تو خونه زندانی کنه بعد ب فکر ازدواجی باهاش تازه کوتاهم میایی و خیلی صبوری من باشم میگم خیلی ببخشید دکمتو بزن هری من ن زندانیتم ن بردت

من عاشق و روانی پسریم بوده باشم تو زندگیم یادم نمیاد تهدید کنه ک میرم و فلان منم بترسم اتفاقا میگم بسلامت راه دراز جاده دراز اگه ی ذره بفهمن میترسی سوارت میشن من حتی پیگیر دعوا و کاتی ک این چرت و پرتا باعثش بشن رو نمیشم ک محدودت کنه حق با تو باشه کاتم کنه تازه هیچ وقت هیچ وقت پیگیرشم نمیشم تا زمانی ک خودش ب گوه خوردن بیوفته 

2740
اخه یک هفته بود قهر کرده بودیم سراینکه من شب با دوستم رفتم بیرون  نمیخاستم دوبارهربحث پیش بیاد ...

خب اون می‌دونه تو نمی‌خوای بحث پیش بیاد از ترست چشم میگی نزار اینجوری تا آخر کنترلت کنه

نگاکن دخترخوب دوستی با ازدواج خیلی فرق داره ها فردا برین زیر یه سقف این ایرادات چن برابر میشه بیشتراز اینا بهت فشار میاد فکری به حال خودت کن الان مجردی ازادی زندگیت دست خودته فرداروز بعد ازدواج خودتو سرزنش میکنی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من عاشق و روانی پسریم بوده باشم تو زندگیم یادم نمیاد تهدید کنه ک میرم و فلان منم بترسم اتفاقا میگم ب ...

پسرا همینجوریش حس میکنن شخص برتر رابطه ان وای بحال روزی که ضعف نشون بدی اگه بدونن ترس از دست دادنشو داری بیچارت میکنن

1
5
10
15
20
25
30
35
40