2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
به نظرم مثبته ولی نمیدونم چرا وسطش رنگی شده برای اطمینان فردا هم یکی دیگه امتحان کن یا کلا برو آزمای ...

فک کنم ادرارو خوب نریختم توش اما خب علائم بارداری رو هم دارم فک کنم رنگ پخش کرده 

به نظرم مثبته ولی نمیدونم چرا وسطش رنگی شده برای اطمینان فردا هم یکی دیگه امتحان کن یا کلا برو آزمای ...

فقد عزیزم نمیدونستم رنگمو گذاشتم و دو روز همقذص مسکن خودم مشکلی نداره؟ میترسم

2740
فقد عزیزم نمیدونستم رنگمو گذاشتم و دو روز همقذص مسکن خودم مشکلی نداره؟ میترسم

نه من که یه هفته قبلش کلی قرص قوی خوردم چون عفونت شدید داشتم رفتم دکتر گفت مشکلی پیش نمیاد چون تازه تست مثبت شده هنوزم ساک حاملگی تشکیل نشده شما هم حتما برو دکتر چون من آزمایش دادم گفت تیروئیدت داره کم کار میشه بهم قرص داد برای دردای پریودی هم شیاف داد به علاوه مکمل

نه من که یه هفته قبلش کلی قرص قوی خوردم چون عفونت شدید داشتم رفتم دکتر گفت مشکلی پیش نمیاد چون تازه ...

خب رن مو هم گذاشتم عیب نداره گلم؟

خب الان بعد مثبت شدن بی بی چک چیکار کنم؟ باید برمپیش ماما یا اول برم آزمایش؟ 

خب رن مو هم گذاشتم عیب نداره گلم؟ خب الان بعد مثبت شدن بی بی چک چیکار کنم؟ باید برمپیش ماما یا اول ...

نه عزیزم مشکلی پیش نمیاد چون هنوز جنین تشکیل نشده که بهش آسیبی برسه از الان به بعدش باید مراقبت کنی

اول برو ماما اگه بیمه داری برو زنان چون بیمه مامارو قبول نمیکنه 

بعد که رفتی بگو بی بی چکت مثبت شده باشم بگو برات چکاپ کامل بنویسه به علاوه تست بارداری تا اگه کمبودی داری مشخص بشه برات دارو بنویسه 

نه عزیزم مشکلی پیش نمیاد چون هنوز جنین تشکیل نشده که بهش آسیبی برسه از الان به بعدش باید مراقبت کنی ...

یعنی گلم الان اول برم دکتر زنان یا آزمایش بارداری بدم بعد برم زنان؟ بعد فقد دفترچه خودمو میپذیره؟

یعنی گلم الان اول برم دکتر زنان یا آزمایش بارداری بدم بعد برم زنان؟ بعد فقد دفترچه خودمو میپذیره؟

اگه بیمه داری برو زنان که هزینه ات کمتر بشه اگه بیمه نداری برات فرقی نداره چون آزاد حساب میکنی اول آزمایش بده بعد برو

آره دیگه خودت باید بیمه باشی نمیشه که با دفترچه کس دیگه بری آزمایش بارداری بدی برای اون بنده خدا دردسر میشه

اگه بیمه داری برو زنان که هزینه ات کمتر بشه اگه بیمه نداری برات فرقی نداره چون آزاد حساب میکنی اول آ ...

فقد برم آزمایشگاه بگم آزمایش بارداری میخام؟ یا نیاره دکتر بنویسه برام؟ بعد آزمایش بارداری هم صبح ناشتا باید بدم؟ بعد جوابش بعد چندروز میدن گلم؟

2706