2737
2734
عنوان

آیا فقط من این مرض رو دارم😂

| مشاهده متن کامل بحث + 351 بازدید | 50 پست
سال تحصیلی داره تمام میشه میخواد همخونه واسه خونه ۱۲۰ متری بگیره😐

حداکثر ۲۵ ساله،تحصیلکرده، بدون همسر و بچه ، اونم مجانی فقط همخونه بشه اجاره هم لازم نیست بده، یا ذهن ما مریضه یا طرف دست به خیر و نیکوکاره 😥😥

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حداکثر ۲۵ ساله،تحصیلکرده، بدون همسر و بچه ، اونم مجانی فقط همخونه بشه اجاره هم لازم نیست بده، یا ذهن ...

طرف خیره😂اینطور آگهی ها رو باید گزارش بزنین دیوار چک میکنه

به سال ۱۵۰۰‌ فکر کن،،،چقدر ترسناک،،،  😱😱😱هیشکی ما رو یادش نیست،،،😰😰😰ما فقط یه بار فرصت داریم،پس تا میتونین از همین یه بارتون استفاده کنین،،،😟😟😟بازم میگم به سال ۱۵۰۰ فکر کن جان دل،،،🤯🤯🤯
طرف خیره😂اینطور آگهی ها رو باید گزارش بزنین دیوار چک میکنه

واقعاً؟ چطوری باید گزارش زد؟ 

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
2728
واقعاً؟ چطوری باید گزارش زد؟ 

پایین آگهی

به سال ۱۵۰۰‌ فکر کن،،،چقدر ترسناک،،،  😱😱😱هیشکی ما رو یادش نیست،،،😰😰😰ما فقط یه بار فرصت داریم،پس تا میتونین از همین یه بارتون استفاده کنین،،،😟😟😟بازم میگم به سال ۱۵۰۰ فکر کن جان دل،،،🤯🤯🤯