2733
2739
عنوان

آیا فقط من این مرض رو دارم😂

351 بازدید | 50 پست

من سایت دیوار شهرای مختلف میرم قسمت فروش آپارتمان،بعدم فیل تر میکنم که خونه های بالای ۳،۴ میلیارد و عکس دار بهم نشون بده ،بعد خونه ها رو میبینم که ببینم خونه زندگیشون چه جوریه،گاهی هم ایده دکوراسیون میگیرم😂

به سال ۱۵۰۰‌ فکر کن،،،چقدر ترسناک،،،  😱😱😱هیشکی ما رو یادش نیست،،،😰😰😰ما فقط یه بار فرصت داریم،پس تا میتونین از همین یه بارتون استفاده کنین،،،😟😟😟بازم میگم به سال ۱۵۰۰ فکر کن جان دل،،،🤯🤯🤯
من قبلا زنگ میزدم تخفیف هم میخواستم🤣🤣🤣🤣

تو خیلی دیگه رد دادی😂😂😂😂😂

به سال ۱۵۰۰‌ فکر کن،،،چقدر ترسناک،،،  😱😱😱هیشکی ما رو یادش نیست،،،😰😰😰ما فقط یه بار فرصت داریم،پس تا میتونین از همین یه بارتون استفاده کنین،،،😟😟😟بازم میگم به سال ۱۵۰۰ فکر کن جان دل،،،🤯🤯🤯

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من قبلا زنگ میزدم تخفیف هم میخواستم🤣🤣🤣🤣

😶

یه شوهر مهربون و زحمت کش دارم ولی بنده خدا در آمدش کمه لطفا براش صلوات بفرستین خدا رزق حلالشو بیشتر برامون ببخشه و با دلهای مهربونتون برا زندگیمون دعا کنید 😘
2731

دیوار ک شده رسما فاحشه خانه مردم زن هم ندارع یه نیم ساعت رفتم توش زیبان جدید پیشنهاد یاد گرفتن نوشته سلام ساپورت میکنم تماس بگیرید

میکنم حمایت آقام

خ ها تماس بگیرن

حوصله ام سر رفته یه خ بیاد جهت راهنمایی!!!

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             

من میرم اینستاگرام زندگی بلاگرهارو میبینم تا چند روز افسردگی میگیرم.  اگه اینکارو کنم دیگه باید تو تيمارستان بستریم کنن 😂

یه شوهر مهربون و زحمت کش دارم ولی بنده خدا در آمدش کمه لطفا براش صلوات بفرستین خدا رزق حلالشو بیشتر برامون ببخشه و با دلهای مهربونتون برا زندگیمون دعا کنید 😘
2740
دیوار ک شده رسما فاحشه خانه مردم زن هم ندارع یه نیم ساعت رفتم توش زیبان جدید پیشنهاد یاد گرفتن نوشته ...

زیاد نفهمیدم چی گفتی ولی من فقط قسمت املاک میرم چیز دیگه ای نمیگردم

مگه لباسه🤣

آخه خیلیا قیمت نداشتن زنگ میزدم قیمتشو بپرسم بعد دیگه میموندم چی بگم یه ایرادی میگرفتم یا میگفتم چون سند تک برگ نداره نمیخوام انقدر الکی پول بدم واسه یه ملک سند مادر یا میگفتم اگه انقدر میدی بیام پای معامله😃😃😃

سه چهار میلیارد مگه دیگه خونه ی لوکس و خاصی هست... حداقل بذار رو بالای ده میلیارد فیلترت رو

دیگه خودش میاره،بالای ده میلیارد بیشتر خونه های خالی یا عکس نمایشیه😂

آخه خیلیا قیمت نداشتن زنگ میزدم قیمتشو بپرسم بعد دیگه میموندم چی بگم یه ایرادی میگرفتم یا میگفتم چون ...

😂😂😂مردم آزار

2706