2737
2739
عنوان

چرا نمیخوابین

| مشاهده متن کامل بحث + 7147 بازدید | 374 پست
واقعا که متاسفم هردفه اومدم ببینم پاسخ اون اقا چی بوده توی هر پست دیدم نوشته شده شنو و خندیدن درسته ...

دردت بجانم بخدا فقط داریم باهاش شوخی میکنیم وگرنه ما هیچوقت به خودمون اجازه نمیدیم خدمت شما که زبان ما متوجه نمیشی جسارتی کنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مهم نیست چی گفتین اما هرکی دیگم بود ناراحت میشد

شنو خانم بخدا قسم بی ادبی نکردیم ب شما یعنی ما همچین ادمایی هستیم؟؟؟

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم ایلام خاکمه....
2728
دردت بجانم بخدا فقط داریم باهاش شوخی میکنیم وگرنه ما هیچوقت به خودمون اجازه نمیدیم خدمت شما که زبان ...

من متوجه نمیشم شما چی گفتین اما کار درستی نیست و انتظارشو از شما نداشتم

لطفا لایک نکنید دیدگاهمو نپسندید لایک نکنید ممنون
واقعا که متاسفم هردفه اومدم ببینم پاسخ اون اقا چی بوده توی هر پست دیدم نوشته شده شنو و خندیدن درسته ...

بذار برات بگم سر چی شوخی میکنیم سوتفاهم نشه برات استارتر میخاد منو شوهر بده برادر ایلامی ،اونم از من خوشش نمیاد داره راضیش میکنه منم میگم جناب ایلامی از شنو خانوم خوشش اومده محل به من نمیزاره اولو اخرش بخدا همش داریم شوخی میکنیم نیست هم زبونیم این باعث شده بیشتر باهم راحت باشیم

من هروقت اومدم ببینم شما چی گفتین در جواب پیامم بقیه کاربرا توی هر کامنت نوشتن شنو و خندیدن

بخدا اگه بی ادبی ب شما کردم ب خاهر خودم کردم...نه اون خانمه بمن گفت الی رو بگیر در حد شنو خانم نیستی همین

2740
شنو خانم بخدا قسم بی ادبی نکردیم ب شما یعنی ما همچین ادمایی هستیم؟؟؟

نمیدونم چی گفت اون خانم ولی اینکه یکی از شماها نیست و زبون شمارو متوجه نمیشه دائم اسمشو ببرن و بخندن کار درستی نیست حتی ممکنه اون الی خانم صحبت بدی هم نکرده باشن اما باعث ناراحتی میشه برای کسی که متوجه صحبت ها نمیشه

بذار برات بگم سر چی شوخی میکنیم سوتفاهم نشه برات استارتر میخاد منو شوهر بده برادر ایلامی ،اونم از من ...

شما حتی اگه کامتت منم خونده باشین تویاین تاپیک گفتم نامزدم قهر کرده از خونمون رفته برا همین بیدارم 

بخدا اگه بی ادبی ب شما کردم ب خاهر خودم کردم...نه اون خانمه بمن گفت الی رو بگیر در حد شنو خانم نیستی ...

اختیار دارید داداش منم از دست شما دلخور نبودم

نمیدونم چی گفت اون خانم ولی اینکه یکی از شماها نیست و زبون شمارو متوجه نمیشه دائم اسمشو ببرن و بخندن ...

عزیزم من معذرت میخوام شما درست میگین ،،،ولی بخدا همش شوخی الکی بود و اینکه این برادر عزیزمونم فوق العاده مودب هستن منتها شما متوجه نشدی ما وی میگیم اینجور برداشت میکنی

نمیدونم چی گفت اون خانم ولی اینکه یکی از شماها نیست و زبون شمارو متوجه نمیشه دائم اسمشو ببرن و بخندن ...

بله حرفتون درست شنو اصلا اسم ی شهر کوچیکه تو سنندج ک منبع شلوار کوردیه ب اون خانمه گفتم هست بخرم گفت اره شهر شنو منبع پارچه شلوار کوردیه سوءتفاهم شده...ولی اگه ناراحت شدین منو الی خانم ازتون معذرت میخایم🙏

2706