2733
2739
عنوان

چرا نمیخوابین

| مشاهده متن کامل بحث + 7147 بازدید | 374 پست
خدانکنه وای تازه خوندم نوشتی وایتکس خوردی 😑 آخ تو پستام هست اینجا زیاد راجب خودم نمیگم

🙄😐بگیم کسی نمیشناسه ها هزار تا ژینو سنندجی هست منم یکیش.

شمام همینطور

نخوردم گازش رفته تو گلوم🥲

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خدانکه قزاو بلات و گیانم پس کی مه بیده شیو؟؟؟

زنگی دا وتی کارگی طولی کشا

بزاتم تیتو هر مردم بخوا

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 
2738
خدانکه قزاو بلات و گیانم پس کی مه بیده شیو؟؟؟

خوانکا قزات

سبزوار کجا میشه خوشحال شدم از اشناییتون🌹

سبزوار کجا میشه🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣ندانستی کجاس و خوشحالو بید و اشنایی و گردی

نه بچو کوردی نیشانه بی فقط نیوشی شوال پام زیبا و جادارو مناسبه🤣🤣🤣🤣

حوصله نیرممم کوره ارا نامیمه ولا

مه له قسیله نکم ته ایوشی

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم ایلام خاکمه....
سبزوار کجا میشه🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣ندانستی کجا ...

چرا ایشون هرچی ازمن میپرسن شما می خندید؟!

لطفا لایک نکنید دیدگاهمو نپسندید لایک نکنید ممنون
2706