2733
2739
عنوان

چرا نمیخوابین

| مشاهده متن کامل بحث + 7147 بازدید | 374 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۵۰۰فرس🤷‍♂️ولا کمه ایره کیرن وله اصل نیه خوزو ل اوره بسینی

جنس خاص گرانه

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 
2728
از سه عصر تقریبا تا الان  همش سرفه میکنم و موقع نفس کشیدن گلوم میسوزه و چیزایی ک میخورم سخت قو ...

حتما برو دکتر . الان دراز کشیدی؟ 

بلند شو تو حالت نیمه نشسته بخواب و سرتو بده عقب. اب نمک و اینا تاثیر نداشت؟

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
حتما برو دکتر . الان دراز کشیدی؟  بلند شو تو حالت نیمه نشسته بخواب و سرتو بده عقب. اب نمک و ای ...

اره رو مبلم

ن نتونستم بلند شم بدبختی رفتم حموم بهترشم کلا بیحال شدم

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 
🤣🤣🤣🤣🤣اتفاقا پیشنهاده خوبگه دی تا اخر عمرم هه خنم و دی فکر نکم پیر بوم

موارکه😍😍😍😍😍👏👏👏

2738
راس ایوشد ایلام منطقه محرومه

😒حز ناکم له مورد کوردواری اوا قسه بکن

اره رو مبلم ن نتونستم بلند شم بدبختی رفتم حموم بهترشم کلا بیحال شدم

صبح حتما برو دکتر . الان ۱۲ ساعت گذشته و هنوز علائم داری خدای نکرده ب ریه هات آسیب میزنه

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
اسمم که بله متوجه نشدم چی گفتین یکی از کارابرا ریپ زده بود روی کامنتتون گفته بود شاعرین متوجه شدم ش ...

اها بله

خب اهل کجا هستین

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم ایلام خاکمه....
زانم کوره😅

بی الی شو پیت اکا 

2706