2737
2739
عنوان

چرا نمیخوابین

| مشاهده متن کامل بحث + 7147 بازدید | 374 پست
تحت تعقیبی مگه😅با یکی باشو پادشاهی کن...نکنه از دس فرهاد۳۱فرار میکنی🤣

مه و گرد هیچکه اوم و یه جو نیچود اونم صرفا جهت رو کم کنی بود وگرنه فرهاد سه خره کیه تواسم رو او کاربر برمودا که مهابادیگه کم بکم اونم بخاطر اینکه کورد بود ولی مثله شما مودب نبود 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بابا نصف شبی من ترسیدم گفتم دعوا شده برم نگاه کنم .اخه همسایه بغلی با زنش دعوا میکرد یهو دیدم صدا از ...

اره کتک کاری شده حتما😂

ماهم همسایه بغلیمون دعواشون شده بود بعد انگار داشتن میپریدن استغفرلله

🖤
افرین وخته امانه ازانیت فقط افتخار که😂

ایلام قلب کوردسانه❤

ایوشم پارچه کربه کرمه چس😅قیمته چنه ل اوره ایره هررر نیره تفه نیوره

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم ایلام خاکمه....
2728
عاوه علی لامصو چمان هیوچ پات نیه چمان کولره هاناو فره خنکه

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣خدایا دی تقصیر مه نیه مه هرچی سعی کم خوم اصلاح بکمو سنگین بوم نیود ،،،،خدایا خود تماشا بکه چه ایوشد 

اره کتک کاری شده حتما😂 ماهم همسایه بغلیمون دعواشون شده بود بعد انگار داشتن میپریدن استغفرلله

این بیشعورا واس خونشون دیوار نکشیدن . دیوار مارو گچ کاری کردن واس خودشون .تکون میخورن صداشون اینطرفه . روزی سه بار هر ۸ ساعتم بچه شو کتک میزنه 

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
ایلام قلب کوردسانه❤ ایوشم پارچه کربه کرمه چس😅قیمته چنه ل اوره ایره هررر نیره تفه نیوره

حتما وایه براکم

کربه کرمه؟ نمزانی کام؟

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 
2738
به به برای عزیزمان شاعرش هس🤣🤣🤣

اختیار داری مه شاگرد ور گیژه ته هم نیوم

ته دیاره شیرینو فرهاد فره ایوشی 

مه ی منال دم داچقای ببش نیستم

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم ایلام خاکمه....
این بیشعورا واس خونشون دیوار نکشیدن . دیوار مارو گچ کاری کردن واس خودشون .تکون میخورن صداشون اینطرفه ...

شما گفتی اب نمک؟ شوهرم زنگ‌زد میگ کارش تموم نشده بیاد

اب نمک بزنم بدتر نمیشم؟

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 
ایلام قلب کوردسانه❤ ایوشم پارچه کربه کرمه چس😅قیمته چنه ل اوره ایره هررر نیره تفه نیوره

خدا شر بخیده لا ایلام قلب کوردستان بود دی هویچ🤣🤣🤣🤣🤣پس خود کوردستان چلایگیه

2706