2737
2739
عنوان

چرا نمیخوابین

| مشاهده متن کامل بحث + 7147 بازدید | 374 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اویش کرماشانیه کلهره سنه‌ گیان سوران و گوران و هورامی اردلانی هس

اها نمیدونستم خیای کم میفهمم زبونتونو ولی کمو بیش متوجه میشم

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم ایلام خاکمه....
نمیزارن قبلن رفتم نتونستم الانم پول ندارم راستی کوردی

قانون بهت اجازه میده شکایت کن

اره 

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 
2728
هر ادمی ارزش تلف کردن وقت و انرژیتو نداره حتی انتقامم گرفتی فک کن ببین طرفت ارزششو داره

انتقام نگیرم تا بدبختش نکنم طرفو راحت نمیشم متاسفانه اینه اخلاقم 

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
کورد کجاین منم کوردم

سنندج

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 
2738
از اونجا که امشب برنامه ریزی کردم خودمو و سبک زندگیمو اصلاح کنم اون کاربریمو معلق کردم و کاربری جدید ...

تحت تعقیبی مگه😅با یکی باشو پادشاهی کن...نکنه از دس فرهاد۳۱فرار میکنی🤣

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم ایلام خاکمه....
موفق باشین جانم

فدات

شما کورد کجایی

بجه هات کجان

اگ من بودم میرفتم وسط تا بجا ۵۰نفر بشن ۵۱نفر😂🤌🏻😎

بابا نصف شبی من ترسیدم گفتم دعوا شده برم نگاه کنم .اخه همسایه بغلی با زنش دعوا میکرد یهو دیدم صدا از کوچه  میاد .گفتم لابد دعواشون ب کوچه کشیده🤣🤣

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
2706