2737
2739
عنوان

چرا نمیخوابین

| مشاهده متن کامل بحث + 7147 بازدید | 374 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کورد بونمان جی شانازیه پول حلال کمی فره س

ایمه هم خوینیمو ی نژادیم

تمدن دیریم نو قوم ماااادیم

اگر کرمانجی اگر هورامی

اگر کلهری اگر سورانی

افتخار بکه عزیزکم ته کورد زوانیییییییی

وه ریتمو بخونه😅

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم ایلام خاکمه....
🤣🤣🤣🤣🤣🤣ارا کیف نکی زیبا جادار مناسب

مردم اونه کنیم😂😂😂😂

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 
2728
پس حتما زنگ بزن ولی همسرت برات وقت نزاشت بهش حق نده با دوستاش بره اون دیگ تشکیل خانواده داده

نه اصلا اونجوری نیست مجرد که بود رفیق زیاد داشت اما از وقتی نامزد کردیم خودش همه رو گذاشت کنار

لطفا لایک نکنید دیدگاهمو نپسندید لایک نکنید ممنون
ایمه هم خوینیمو ی نژادیم تمدن دیریم نو قوم ماااادیم اگر کرمانجی اگر هورامی اگر کلهری اگر سورانی ...

افرین وخته امانه ازانیت فقط افتخار که😂

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 
اهمیت نده ارزش نداره اعصابتو خورد کنی

عادت ندارم بایدی ک بزنم لهش کنم کسی رو مخم باشه بعد زدم دهنش پرع خون شد کنارگیری میکنم از آدما سمی اینطوری ارامش دارم

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
2740
خوشبحالتون 😂😍

من خودم لر نیستم . قزوینم  اما اینطور بگما ۹۰ درصد محله مون لر هستن . خیلی ساله اینجان . اکثرا هم ازدواج فامیلی دارن .بعد قدیمی هاشون همه با لباس محلی میچرخن پیرزنا مخصوصا 

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
عادت ندارم بایدی ک بزنم لهش کنم کسی رو مخم باشه بعد زدم دهنش پرع خون شد کنارگیری میکنم از آدما سمی ا ...

هر ادمی ارزش تلف کردن وقت و انرژیتو نداره حتی انتقامم گرفتی فک کن ببین طرفت ارزششو داره

اروم باش😑

شنو خانم توم کوردی؟

2706