2737
2739
عنوان

چرا نمیخوابین

| مشاهده متن کامل بحث + 7147 بازدید | 374 پست
نه ببین تا پنج نهایتا میاد میخوابه تا دو ظهر بعدش باهمیم تا هشت شب خوبه دیگ اخر هفته هام خونس

خوبه برنامه ریزی داره پس . شوهر من از کار میاد دو ساعت فقط تو حمومه ‌ .بعدش شام میخوریم دوتا فیلم نگاه میکنیم و لالا . اما میدونم شبکار باشه بیاد خونه فقط میخوابه کار دیگه ای نمیکنه 

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
حقیقتا شوهرت بیشعوره بشورش قشنگ برگشت

حقیقتا حق باشماس عزیزم 

تلفنش زدم گوشیشو جواب نداد بعد از حدود ۳ساعت زنگ زده میگه وای زنگ زدی متوجه نشدم 

منم گوشیو ازش قط کردم هرچیم زنگ زد جوابشو ندادم

حتی ب ی سمتشم نیس مردک

🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب عزیزم حق بده شاید با اونا که همسن هستن و زیادن خوش میگذره من خودمم نامزدم قهر کرد رفت اسی گفت بگ ...

هیچ وقت ب همسرت همچین حقی نده

گفتم زنگ بزن صبونه بخوره ن ک از حق خودت بگذری!

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 
2728
قربانت عرض شود خدمت انور شما دوست قدیمی ک پیامایی ک دادیو خاستم ج بدم ولی گیرنده ای دریافت نشد وگرنه ...

از اونجا که امشب برنامه ریزی کردم خودمو و سبک زندگیمو اصلاح کنم اون کاربریمو معلق کردم و کاربری جدید زدم

خوبه برنامه ریزی داره پس . شوهر من از کار میاد دو ساعت فقط تو حمومه ‌ .بعدش شام میخوریم دوتا فیلم نگ ...

ن همسر من وقت نزاره ک جنگ میشه😂

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 
2738
عروس کشونشون بوده خخ

آره سمت ما لر زیاد هست .همیشه همینن مثلا عیدی و اینا میبرن لباس محلی میپوشن تو کچه دایره و اینا میزنن با ساز و دهل میرن .خیلی باحالن دوس دارم .همیشه نگاشون میکنم .الانم دختراشون آهنگ حنا میخوندن 

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
عاولا الان مه شوار جافیگم کردمسه دارا وقته تماشای کم کیف کم ارا

تففففففف😂😂😂😂😂😂😂😂

اخه میدونی تقصیر من بود

پس حتما زنگ بزن

ولی همسرت برات وقت نزاشت بهش حق نده با دوستاش بره اون دیگ تشکیل خانواده داده

2706