2733
2739

بعدش پشیمون شدم🥲من وزنم ۷۳ هست و قدم ۱۶۹

دوس دارم بشم ۶۰ کیلو،من روی رونام و پشت زانو و پهلوم ترک دارم ولی سینه هام بزرگن و اصلا هیچ ترکی روشون نیست حتی یدونه اما امروز که رفتم برای ثبت نام همه خانومایی که اونجا بودن سینه هاشون کوچیک بود و همشون روی سینه کلی ترک داشتن…به نظرتون منم لاغر کنم ترک میخوره؟این موضوع پشیمونم کرده از ترک متنفرم وقتی رونامو میبینم خیلی بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ورزش سینه انجام نده سعی کن لباس خنک بپوشی سوتینتم سفت نباشه که عرق نکنی سینت کوچیک بزرگ بشه که ترک بخاد بخوره 

گرچه کلا با وزن اضافه و کم کردن ترک شکل میگیره ک کرم باید بزنی 

نیکی‌ کن‌ و خوش‌ باش‌ به‌ آرامش‌ وجدان ، بگذار‌ بگویند فلانی‌ بدِ‌ دنیاست🤌🏻 !
2740
چون اکثرا نیم تنه و کراپ پوشیده بودن و بالای سینه هاشون معلوم بود

خیلی الکی داری میگی چون هر روز می رم باشگاه کسی با مقنعه نمیاد با همین لباس که میگی میان ولی نمی سه تشخیص داد چروک بودن رو

ورزش سینه انجام نده سعی کن لباس خنک بپوشی سوتینتم سفت نباشه که عرق نکنی سینت کوچیک بزرگ بشه که ترک ب ...

ممنون عزیزم،از ترک بدم میاد سینه هام تنها عضوی از بدنمه که ترک نداره🥲اونم لباس باز اینا بپوشی معلوم میشه🥺

من سال ها بدنسازی کار کردم اصلا سینه هام کوچیک نشد اتفاقا سفت و خوش فرم شد. البته بعد از بچه دار شدن ...

ممنون عزیزم،ایشالا برای منم چیزیش نشه فقط از ترک خوردنش بدم میاد

واسه ترک روغن کندش عالیه

من باشگاه میرم ولی سینم ترک نخورده که

میتونی مربی بگیری بهش بگی نمیخوای بالا تنت لاغرشه

و بعدش ی برنامه از برنامه های ورزش گوگل پلی دانبود کن

ورزش بدون وزنه انجام بده چربیای بالاتنت اب میشه ولی سینت ن

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان
خیلی الکی داری میگی چون هر روز می رم باشگاه کسی با مقنعه نمیاد با همین لباس که میگی میان ولی نمی سه ...

چرا باید الکی بگم؟این موضوع اصلا چی داره که الکی بگم؟نیم تنه هایی مثل سوتین پوشیدن بالای سینه کاملا معلومه و ترکاشون پیداس 

من چی میگم تو چی فک میکنی!

2706