2737
2739
عنوان

بعضی ها چطور اینقدر روحیه دارن شادن

| مشاهده متن کامل بحث + 373 بازدید | 53 پست
این مشکلی که من دارم واقعا داره منو از پا درمیاره حسرت یه زندگی عادی رو دارم

قدم اول درک مسئله اس. ک درک کردی قدما بعدی ب مراتب راحت ترن فقط باید با خودت تکرار کنی هیچ غمی موندگار نیست زمانم کمه شاید فردا پا نشدم پس بزار لذت ببرم از زندگیم 

خودم قبلا خیلی با کوچیکترین چیزی وا میدادم اما خب سن ادم که بالا میره به مرور میبینه انقدر ازین روزه ...

وقتی یه مشکلی از تو داره میخوره تورو و بدنتو ضعیف میکنه چطوری میشه بیخیالش شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ببین وقتی به بچم فگ میکنم عذاب وجدان میگیرم ولی یکی انگار پاش شکسته نمیتونه راه بره منم دقیقا همونم ...

عزیزدلم بخاطر بچت و خودت اینکارا که میگم انجام بده : اول چکاپ بده آهن ویتامین دی و باقی وضعیت بدنتو چک کن دوم : دکترتو عوض کن داروهات و دوزش باید تغییر کنه 

سوم:با بچت حتی شده نیم ساعت برو از خونه بیرون قدم بزن چهارم :  مصرف کافئین چای و قهوه رو عصر به بعد حذف کن دمنوش آرامبخش مثل به لیمو یا گل گاو زبان یا بهار نارنج بخور و ساعت خواب شبت رو منظم کن حداکثر تا ۱۲ شب دیگه بخواب 

وقتی یه مشکلی از تو داره میخوره تورو و بدنتو ضعیف میکنه چطوری میشه بیخیالش شد

باهاش کنار بیاین. سخته اما بهتر از غصه خوردنه. یه مثال مثلا یک فردی دور از جون شما سرطان داره. هی بشینه غصه بخوره حالش بهتر میشه؟ نه علاوه بر اون سرطانش،هزتر تا درد و مرض دیگه هم میگیره اما اگه بیماریش رو بپذیره حتی اگر درمان هم نشه باز هم عمرش از اونی که نمیتونه بیماریش رو بپذیره طولانی تر و بهتر میشه

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
عزیزدلم بخاطر بچت و خودت اینکارا که میگم انجام بده : اول چکاپ بده آهن ویتامین دی و باقی وضعیت بدنتو ...

دکترو دیگه نمیتونم واقعا. من یه فوبیایی دارم واقعا از پا انداخته منو خیلی خیلی ... درضمن کمبود ویتامین د رو همیشه ی خدا دارم ولی کمبود آهن نه. کدوم دمنوش از همه بهتره؟

2740
اره واقعا زندگی اینجوریه😔

تایپیک ناخن کارم مرد بخون ، طرف تا رنگ ناخن مشتریش انتخاب کرده ولی الان کجاست؟ بخوای ب هرچیز اهمیت بدی وقتت تلف کنی غم بخوری اولا اون چیز با غم غصه خوردن تو درست نمیشه، دوما فقط باعث میشه نتونی اونجور ک باید زندگی کنی برا خواسته هات بجنگی، همیشه شکست بد نیست درد بد نیست تو زندگی ی اتفاقایی میفته ک باید ازش درس گرفت حالا تو میتونی درستو یاد بگیری و از فصل کتاب رد شی یا ن استپ بزنی رو همون فصل و هعی بهش فک کنی اونقد بهش فک کنی ک درسیم ک گرفتی فراموش کنی

باهاش کنار بیاین. سخته اما بهتر از غصه خوردنه. یه مثال مثلا یک فردی دور از جون شما سرطان داره. هی بش ...

حرفتون درست و خوب بود. من خودم سوزش دارم اصلا خوب نمیشم دارو میخورم یه مدت خوبم دوباره برمیگرده این خیلی عذابم میده سال ۱۴۰۲ برای من با دکتر گذشت

دکترو دیگه نمیتونم واقعا. من یه فوبیایی دارم واقعا از پا انداخته منو خیلی خیلی ... درضمن کمبود ویتام ...

گل گاوزبان عالیه - هفته ای یکی ویتامین دی ۵۰ هزار بخور روانپزشکم به من کنار داروهام ویتامین مگنی فورت داده واسه ارامش اعصاب و انرژی بخشه بگیر حتما بعد صبحانه یکی بخور

اسم قرصات چیه ؟ 

عوامل مختلف

ژنتیک ، محیط تربیتی، ویژگی اخلاقی

همه که مثل هم نیستن

مشاور به من گفت تو کلا زمینه و ریشه افسردگی داری درمانم بشی همیشه زمینش هست

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم
حرفتون درست و خوب بود. من خودم سوزش دارم اصلا خوب نمیشم دارو میخورم یه مدت خوبم دوباره برمیگرده این ...

اگر معده تون درد داره ،منم داشتم و میدونم چقدر سخته، در کنار درمان ،روان تونو هم اروم کنید و استرس نداشته باشید، خیلی خیلی کمک میکنه به بهبود حالتون، درمان دارویی برای از بین رفتن بیماریتون کافی نیست

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
2706