2737
2734
عنوان

بعضی ها چطور اینقدر روحیه دارن شادن

| مشاهده متن کامل بحث + 373 بازدید | 53 پست

دنیا رو سخت نمیگیرن. اما تجربه بهم ثابت کرده اونایی که ظاهرا شادن قوی هستن و روحیه دارن، اونام اگه تو شرایط سخت قرار بگیرن بر خلاف ظاهر شادشون از درون میشکنن و به مرور میشه بعد سالها نتیجه اون همه غم درونی رو تو چهره شون به وضوح دید

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ب من بگو

عزیزم دکتر آروین هدایتی که توی ابن سینا هستن و روزهای سه شنبه عصر اونجا هستن حضوری برید نوبت بگیرید شاید سختت باشه بخوای حضوری بری اما به سختیش میارزه دلم میخواد دستشو ببوسم بابت اینکه وجود دارع و بخاطر علم زیادش و نوع داروهای تجویزیش باعث بهتر شدن ادما میشه

سلام عزیزم  همه ی مردم همیشه و در همه حال خوشحال یا ناراحت نیستن، بالاخره روحیه هم فراز و فرود ...

ببین وقتی به بچم فگ میکنم عذاب وجدان میگیرم ولی یکی انگار پاش شکسته نمیتونه راه بره منم دقیقا همونم واقعا نمیتونم

2728

تومون خودمون میخوره بیرونمون مردمو ی مثل . همه درد و غم دارن قرار نیست ب خودشون نرسن لبخند نزنن دیگران بفهمن بهم ریخته ایم چی میکنن ۷۰ درصد خوشحال میشن ۲۰ درصد ب ی ورشونم نیست اون ۱۰ درصدم سرزنش میکنن خودم. کوه درد و غمم ولی برام مهم نیستن شب غصه میخورم فردا ک میشه همشون تو همون شب جا میزارم بخوام همیشه غم داشته باشم پس کی زندگی کنم

2738
تومون خودمون میخوره بیرونمون مردمو ی مثل . همه درد و غم دارن قرار نیست ب خودشون نرسن لبخند نزنن دیگر ...

این مشکلی که من دارم واقعا داره منو از پا درمیاره حسرت یه زندگی عادی رو دارم

اره حال بدمو نشون کسی نمیدم ولی واقعا خودم داغونم زیادم با کسی رفتوآمد ندارم

آدمای این دوره آخه حال ادمو بهتر ک نمیکنن هیچ بدترم میکنن

تو فقط خودتو داری ، پَ  مراقب خودت باش ❤🌼
دنیا رو سخت نمیگیرن. اما تجربه بهم ثابت کرده اونایی که ظاهرا شادن قوی هستن و روحیه دارن، اونام اگه ت ...

مثل من .. سالها سعی کردم هیچکس نفهمه تو دلم چی میگذره ولی اینروزا دیگه نمیتونم

مثل من .. سالها سعی کردم هیچکس نفهمه تو دلم چی میگذره ولی اینروزا دیگه نمیتونم

خودم قبلا خیلی با کوچیکترین چیزی وا میدادم اما خب سن ادم که بالا میره به مرور میبینه انقدر ازین روزهای خوب و بد میاد تو زندگی ادمو میگذره که اصلا یادمون نمیاد چی بود ، پس بقول معروف چون میگذرد غمی نیست، شما هم بزارین به حساب گذر روزگاران، اینطوری بهتر و راحت تر باهاش کنار میاین ،

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
2706