2737
2739

حتی طرف یه مشکلی براش پیش اومده ولی باز ظاهرش عالی و خوشتیپه من هیچوقت روحیه ندارم همیشه دلم میخواد تو خونه بمونم با کوچکترین مشکل هم بهم میریزم خونم همیشه نامرتبه انگیزه ندارم مشکل من با دارو خوردن حل نمیشه چون دارم میخورم... الان یکسالی هست یه مشکلم دارم حس میکنم دنیا برام تموم شده هیچی دیگه خوشحالم نمیکنه دلم برای بچم میسوزه همیشه ی خدا بی حوصله و عصبی هستم باهاش طفلک. ولی واقعا دست خودم نیس شماها چطوری هستین؟

نقاب شادابی من اول بخاطر بچه هام دوم چون قهرمان خودم هستم یک جنگ جو

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طرز نگاهشون به دنیا فرق داره نیمه پر لیوانو میبینن

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2728
2738

سلام عزیزم 

همه ی مردم همیشه و در همه حال خوشحال یا ناراحت نیستن، بالاخره روحیه هم فراز و فرود داره

اما یکسوال مهم خودتون چقدر برای این حال خوب تلاش کردین؟ 

اهل پادکست و مطالعه و اینا هستین؟ 

و اینکه ب نقش خودتون آگاهین؟ اینکه تمام رفتار شما داره آینده ی بچه تونو شکل میده؟ شما انسان سازین، مسئولیتتون خیلی مهمه، پس همون آینده ی بچه تون میتونه انگیزه شما باشه واسه تلاش بیشتر برای حال خوبتون، 

چه عاشقانه ای تر از خلوت دو نفره مان؟ چه باشکوه تر از اذانت که مرا به نماز میخوانی؟ *** برای شهدای گمنام یه صلوات میفرستین؟ ****

اونا از درون گریه میکنن . یا توی خلوتشون . درست مث من . 

همیشه شادترین زن دنیام از دید همه ولی اونقد زیر دوش اونقد توی خلوت خودم اشک ریختم ک اگ یبارشو‌کسی ببینه باورش نمیشه 

تو فقط خودتو داری ، پَ  مراقب خودت باش ❤🌼
2706