2737
2734
عنوان

کیا بیدارن ؟

146 بازدید | 19 پست

سلام امیدوارم عالی باشین نصفه شبی

بچه ها من یه پشت کنکوری بشدددددت ضعیفم 

حالا می‌خوام از تدریسایی که پولی بوده ولی الان رایگانشو تو تل پیدا کردم استفاده کنم .

ولی عذاب وجدان گرفتم🥺 نمی‌دونم چیکار کنم 

این چالشو اگه نادیده بگیرم و بشدت تلاش کنم ، قطعا سال دیگه دانشگاه دلخواهمم

قیمت خود کلاساهم بالای 30 میلیونه .

من یه تاپیک ترسناک در مورد جن دیدم ترسیدم استرس گرفتم همسرمم بیدار نمیشه چیکارکنم😢

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هیییس منو نترسون نصفه شبی که همینطوریش وحشت دارم  برو بیدارش کن

بیدار نمیشه اصلا😭

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
من یه تاپیک ترسناک در مورد جن دیدم ترسیدم استرس گرفتم همسرمم بیدار نمیشه چیکارکنم😢

فک نکردم واقعا اینجور میشین . تا این حد نباش فردا شوهرت فحش میده مارو🤣

۶.۶.۶۶ رند بودیم وقتی رند مد نبود✌️ متاهل
بیدار نمیشه اصلا😭

نگران نباش چیزی نیس 

برقارو روشن کن 

سوره ناس و این الکرسی بخوان 

و اینو بدون که اونا نیستن و پنهانم و هیچ آسیبی به آدم نمی‌زنم و حتی به چشم ادماهم بصورت عادی نمیان

2740

مطمئن باش اونایی که رایگانه و نسخه کپی هیچوقت همه ی اون چیزی نیست که توی پولیاست.

من اگه به جای تو بودم استفاده میکردم. چون اونایی که این مطالبو گرداوری کردن و میفروشن، مافیای کنکورن و حسابی سودشونو به جیب زدن و ظلمشونو به بچه های معصوم کردن. دلت واسشون نسوزه

کاربری دست یه نفره. من مسئول تمام حرفایی که میزنم هستم✋

چرا فردا اون فحش بده خودم از الان فحش میدم

نگران نباش چیزی نیس  برقارو روشن کن  سوره ناس و این الکرسی بخوان  و اینو بدون که ا ...

آره فکر خوبیه میرم برق ها رو روشن کنم ممنونم ازت عزیزم

مطمئن باش اونایی که رایگانه و نسخه کپی هیچوقت همه ی اون چیزی نیست که توی پولیاست. من اگه به جای ...

ن بابا دلم واسه چی واسه اونا بسوزه 

من بشدت دختر امروزین ولی خب دختر معتقدیم هستم بخاطر همین شک و شبهه دارم

دلت میاد شوهرتو که خسته و کوفته خوابیده بخاطر جن بیدار کنی؟

ترس نداره. تنها نیستی. جنا پیشتن مراقبتن😂

کاربری دست یه نفره. من مسئول تمام حرفایی که میزنم هستم✋

شوخی کردم یه وقت ناراحت نشیدا

چراغ ها رو روشن کردم ترسم کمتر شد

شرمنده

2706