2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تحصیلات بالا نداشتم

اما مهارت بالا داشتم

دیگ حوصلم نکشید

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 
2740

بله. چون اینجا قوانین و شرایط و فرهنگ طوری نیست که هم بشه کار کرد هم ازدواج هم بچه.

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)

بله ، بخاطر بچه هام و واقعا خسسستم از صبح زود و مسیر و پریودی و کلکل با همکار و فشار اعصابش

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

من‌شاعل بودم و همکار شوهرم ،ازم خواست بعد ازدواج کار نکنم منم که زیاد علاقه نداشتم و تنبلی م‌میومدقبول کردم ،البته به این شرط که از نظر مالی یه کاری کنه هیچوقت پشیمون نشم 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....
2706