2737
2734

سلام 

من میگرن خیلی خیلی مزمن دارم 

همه راه ها رو امتحان کردم بوتاکس حجامت زالو متخصص مغز و اعصاب بارها مشاوره هر راهی ک بگن رفتم 

الان بچه ام ده ماهش هست دیگ تحمل میگرن و ندارم 

میخوام دیگ ب بچه ام شیر ندم چطوری باید شیرش و قطع کنم چند بار خواستم اما بس ک گریه کرده هلاک شده با اینک  یکی دوعده در روز شیر خشک میخوره اما وقتی بهونه شیرم و میگیره راهی نیست 

لطفا اگر راهکاری دارین بگین 

بچه ام و خودم خیلی اذیت میشیم 

سلام عزیزم نمیشه کلا شیر خشک بدی بهش؟

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم نمیشه کلا شیر خشک بدی بهش؟

اصلا قبول نمیکنه  وقتی گریه میکنه اصلا اروم نمیشه شده سه ساعتم گریه کرده یک نفس خودمم خیلی سختم دوست دارم خودم شیر بدم 

اما دیگ راهی ندارم باید شیرمو قطع کنم 

نمیدونم چیکار کنم ک کامل شیر خشکی بشه

2728

دختر خاله من چند باری جلو چشم بچش شیرشو میریخت تو شیشه شیر میداد میخورد هی این دروندو چند روز تکرار کرد کم کم ب جاش شیرخشک یا شیر میداد میخورد اوکیم شد

نیکی‌ کن‌ و خوش‌ باش‌ به‌ آرامش‌ وجدان ، بگذار‌ بگویند فلانی‌ بدِ‌ دنیاست🤌🏻 !

منم میگرن دارم عزیزم 

یه بطری آب بزرگ خریدم پلاستکی 

داخلش خاک شیر و تخم شربتی با آب میریزم ...حدودا 8 لیوان میشه 

طی روز میخورم :) 

عطر اسطوخودوس هم از سایت ( با سلام ) خریدم عالیه 

موقع سر درد ، عطر بو میکنم ، آروم میشه بدون مسکن 

درخواست دوستی ممنوع❌ سؤالی که باید تو تمام مراحل زندگی از خودت بپرسی: «اگه الان نه، پس کِی؟» 📚🩷تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨💕
اخه شیرم اونقدری زیاد نیست ک براحتی بدوشم

میفهمم. میتونی قاطی کنی با شیر معمولی یا شیر خشک ؟ 

2738
میفهمم. میتونی قاطی کنی با شیر معمولی یا شیر خشک ؟ 

ببشتر انگار وقتی تو بغلم با سینه خودم شیر میخوره آرامش میگیره مخصوصا وقتی میخواد بخوابه اگر شیر خودم و نخوره اصلا نمیخوابه

ببشتر انگار وقتی تو بغلم با سینه خودم شیر میخوره آرامش میگیره مخصوصا وقتی میخواد بخوابه اگر شیر خودم ...

پس شاید بخاطر مدل خوابیدنشه بیشتر

میتونین بزارین اول یکم از شیرتون بخوره چشماش گرم شد یا یکم گذشت سری با شیشه شیر عوض کنین