2733
2734

واقعا چرا؟

یدفه آدم از خودش بدش میاد 

اعتماد به نفس میاد پایین 

الان تو این حالم و از هیچیم خوشم نمیاد🥲

احساس میکنم اصلا دوس داشتنی نیستم😢

کی تجربه این حس تلخو داشته؟

🥹🙏🏻میشه برای مادر شدنم یدونه صلوات بفرستی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تا دلت بخاد اینجوری میشه واقعا خودمم نمیدونم دلیلش چیه 

حقیقتا بد حسیه😢

دوس دارم یجایی باشه وقتی این حالتی میشم برم توش و با هیچ کس ارتباط نداشته باشم 

2728

اهنگی ک دوس داری و شاد هست بذار و با ایرپاد گوش بده 

آرایش کن تو خونه و لباس خوشگل بپوش 

برقص 

بیشتر بیرون باش 

زیاد فکر نکن 

خرید کن 

هدفمند باش 

کمتر از گوشی استفاده کن

اون موقع متوجه میشی که فوق العاده ای

الانم برو بخواب و گوشی رم بذار کنار 

این حس ها شیطانیه 

خدا خالق زیبایی هاست و تو هم زیبا و خانوم و دختر قوی ای هستی

به سلامتیت و اعضای بدنت و قلبت فکر کن ک داره بخاطر تو میتپه 😘🫀

ناشکری نکن عزیزم من چن بار پاهام آسیب دید اون موقع قدر سلامتیم دونستم الان همیشه در حال شکر گذاری ام

یه دختر شاد و پر انرژی ام که متوجه شدم خوشحالی من وابسته به دیگران نیس🦋، عزیزم تو بمیری هم هیچ کی براش مهم نی بعد تو برات مهمه که در موردت چی فکر میکنن؟😐 بابا تو خیلی عالی هستی ، بهترین لباس هارو بپوش برا خودت👗 ، بهترین جاها رو برو🎡، تلاش کن برا اهدافت ، اینو یادت نره که موفقیت واقعی یعنی اینکه تو تا لحظه ی آخر بجنگی ، لزوما رسیدن به معنای موفقیت نیس،  مهم اینه از تلاشت راضی باشی و شرمنده ی دلت نشی😉🍒اگه شکست عاطفی خوردی تو زندگیت ، بگو گور باباش ، من اصلا هدفهای مهم تر دارم تو زندگیم :) باید برم دنبال شون ، باید عالی بشم ک خودم راضی باشم از خودم نه دیگران❣ بابا تو خیلیی خفنی خوشگلی اعتماد به نفس داشته باش به کسی رو نده که تورو خورد و تحقیر بکنه🤍🧸 خودتو دوس داشته باش💓 در مورد خودم بخوام بگم عاشق اینم پولامو جمع کنم برم کنسرت😂😍  من به هرچیزی که بخوام می رسم:)💜🙃 خدایا شکرتت 🕊
الویت اول زندگی:خودتو دوس داشته باش✅

ببین همیشه اینجوری نیستم😢گاهی یدفه اینجوری میشم و از خودم بدم میاد حس میکنم کسی دوستم نداره 

علتشم اینه مثلااا شوهرم یجایی تو زندگی برام کم میزاره 

و اون موضوع میشه سر آغاز این حس تلخ 

کلا دلم دنبال بهونس انگار 😢

اهنگی ک دوس داری و شاد هست بذار و با ایرپاد گوش بده  آرایش کن تو خونه و لباس خوشگل بپوش  ...

همیشه اینجور نیستم گاهی هم تو ایینه نگاه میکنم خوشم میاد از خودم😅 ولی یه وقتایی این حس خود انزجاری در من زنده میشه بدجور 💔 

2738
همیشه اینجور نیستم گاهی هم تو ایینه نگاه میکنم خوشم میاد از خودم😅 ولی یه وقتایی این حس خود انزجاری ...

از بیکاری و فکر و خیال

یه دختر شاد و پر انرژی ام که متوجه شدم خوشحالی من وابسته به دیگران نیس🦋، عزیزم تو بمیری هم هیچ کی براش مهم نی بعد تو برات مهمه که در موردت چی فکر میکنن؟😐 بابا تو خیلی عالی هستی ، بهترین لباس هارو بپوش برا خودت👗 ، بهترین جاها رو برو🎡، تلاش کن برا اهدافت ، اینو یادت نره که موفقیت واقعی یعنی اینکه تو تا لحظه ی آخر بجنگی ، لزوما رسیدن به معنای موفقیت نیس،  مهم اینه از تلاشت راضی باشی و شرمنده ی دلت نشی😉🍒اگه شکست عاطفی خوردی تو زندگیت ، بگو گور باباش ، من اصلا هدفهای مهم تر دارم تو زندگیم :) باید برم دنبال شون ، باید عالی بشم ک خودم راضی باشم از خودم نه دیگران❣ بابا تو خیلیی خفنی خوشگلی اعتماد به نفس داشته باش به کسی رو نده که تورو خورد و تحقیر بکنه🤍🧸 خودتو دوس داشته باش💓 در مورد خودم بخوام بگم عاشق اینم پولامو جمع کنم برم کنسرت😂😍  من به هرچیزی که بخوام می رسم:)💜🙃 خدایا شکرتت 🕊