2737
2734
از بس همه پیج زدن 🤦🏻‍♀️😑

من از سایت با نشان اعتماد الکتریکی خریدم

من مسلمانم و شیعه و به همه ادیان احترام میگذارمشهید برای من یعنی امام حسین که در برابر ظلم قیام کردشهید یعنی حر که نگفت مامورم و معذور جانب حق رو گرفت و جاودانه شد====================اونایی که همه چی براشون گل و بلبله شاعر میگه*تو کز محنت دیگران بی غمی نشاید نامت نهند ادمی*
میگه سایز کوچیک سرخابی و نارنجی دارم 

بابد همون موقع که گفت سایز ۲ ببر میگفتی نمیخوام

ولی حالا که گفته تعویض می‌کنه با یه مدل و رنگ دیگه عوض کن

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
شوهرم همش مسخرم میکنه میگه پیرهن سربازیه بابای منو میگرفتی خب

😂😂 بگو آخه اونو برای تو کنار گذاشتن ، این شد که خودم تصمیم گرفتم بخرم 😅

درخواست دوستی ممنوع❌‼️تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨🩷🫠 
شوهرم همش مسخرم میکنه میگه پیرهن سربازیه بابای منو میگرفتی خب

عشقم درست میگه ... چیه این آخه ببخشیدا شبیه سرباز صفر امیر مَشمَندی شدی یه کلاه سبز کم داری فق ☺️🤍

تو فقط خودتو داری ، پَ  مراقب خودت باش ❤🌼
2740
من چ میدونسم این رنگی میفرسه    

نارنجیشم شبیه پاکبانات می‌کنه .بنظرم کلا بیخیال این مدل مانتو و رنگاش شو 🫂🤍 جذاب نی آخه 🥲

تو فقط خودتو داری ، پَ  مراقب خودت باش ❤🌼
2706