2733
2739
عنوان

علائم بارداری یا پریود

95 بازدید | 20 پست

منم یه مامان اقدامیم با سابقه پریود نامرتب 😔الان پنج روز از موعدم گذشته و پریود نشدم …سینه هام ورم کرده و خیلی درد میکنه ..تکرر ادرار دارم..همش احساس خواب الودگی دارم …پام یخ میکنه ..همشم دلم شیرینی جات میخواد 

انقدر ماه های قبل تست زدم و‌منفی بوده الان دوست ندارم تست بزنم 😔یه دختر یازده ساله دارم ولی دلم یه بچه دیگه میخواد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عقب انداختی?

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
2728

منم عقب انداختم اصلا سابقه عقب انداختن ندارم ولی بی بی چک منفی شده ۳روز پبش سیکلام ۲۵ روزست ولی الان شده ۳۲ روز همش حس میکنم دارم پریود میشم ولی نمیشم فقط ترشح سفید دارم

خدایا یه دنیا ممنونتم که امسال عیدیمو دادی  ۱۴۰۲/۱/۵ بی بی چکم مثبت شد🙏خدایا شکرت که معجزتو نشونم دادی لطفا خودت مراقب معجزت باش که تو بزرگی و بخشنده🙏🌹لطفا برای سلامتی فندق تو دلیم صلوات بفرستید ممنون💞چطور دلت اومد انقدر زود بگیریش ازم اخه خدا جون چطور😭😭۲۸/۱/۱۴۰۲
2740

خدا کنه دوتامونم باردار باشیم و به مراد دلمون برسیم

خدایا یه دنیا ممنونتم که امسال عیدیمو دادی  ۱۴۰۲/۱/۵ بی بی چکم مثبت شد🙏خدایا شکرت که معجزتو نشونم دادی لطفا خودت مراقب معجزت باش که تو بزرگی و بخشنده🙏🌹لطفا برای سلامتی فندق تو دلیم صلوات بفرستید ممنون💞چطور دلت اومد انقدر زود بگیریش ازم اخه خدا جون چطور😭😭۲۸/۱/۱۴۰۲
بله الان پنج روزه 

عه خب برو الان داروخونه تست بخر

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
2706