2737
2739

مجازات داره میگن قانون جدیده مگر اینکه زن اول باید رضایت بده راسته این قانون جدید چقدر صحت داره کیا اطلاع دارن؟؟؟

از یکی ی چیز فهمیدم خیلی اعصابم داغونه 😡😡😡😡🙂🙂🙂💔💔💔

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤰🤲📿❤️💍m🫂

آره راسته

یه دختر شاد و پر انرژی ام که متوجه شدم خوشحالی من وابسته به دیگران نیس🦋، عزیزم تو بمیری هم هیچ کی براش مهم نی بعد تو برات مهمه که در موردت چی فکر میکنن؟😐 بابا تو خیلی عالی هستی ، بهترین لباس هارو بپوش برا خودت👗 ، بهترین جاها رو برو🎡، تلاش کن برا اهدافت ، اینو یادت نره که موفقیت واقعی یعنی اینکه تو تا لحظه ی آخر بجنگی ، لزوما رسیدن به معنای موفقیت نیس،  مهم اینه از تلاشت راضی باشی و شرمنده ی دلت نشی😉🍒اگه شکست عاطفی خوردی تو زندگیت ، بگو گور باباش ، من اصلا هدفهای مهم تر دارم تو زندگیم :) باید برم دنبال شون ، باید عالی بشم ک خودم راضی باشم از خودم نه دیگران❣ بابا تو خیلیی خفنی خوشگلی اعتماد به نفس داشته باش به کسی رو نده که تورو خورد و تحقیر بکنه🤍🧸 خودتو دوس داشته باش💓 در مورد خودم بخوام بگم عاشق اینم پولامو جمع کنم برم کنسرت😂😍  من به هرچیزی که بخوام می رسم:)💜🙃 خدایا شکرتت 🕊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بدون اجازه بگیره حق طلاق ب زن اول میرسه همین 

نه بابا میگن حبس داره حتی برا زن دوم الا اینکه کتبی زن اول رضایت بده طرف زن بگیره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤰🤲📿❤️💍m🫂
2738

فکر کردی مجازاتش چیه؟ طناب دار؟ نه جانم تو این جامعه هیچ‌کس پشت زنها نیست مجازاتش فقط اینه ک در صورت ازدواج دوم بدون رضایت زن اول، حق طلاق ب زن اول داده میشه ک اینم تهش معلومه مردی ک بره زن دوم بگیره اولی رو دوست نداشته لابد پس بود و نبودش مهم نیس این که مجازات نیست!!

فکر کردی مجازاتش چیه؟ طناب دار؟ نه جانم تو این جامعه هیچ‌کس پشت زنها نیست مجازاتش فقط اینه ک در صورت ...

حقیقتش دلم شکست  💔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤰🤲📿❤️💍m🫂